Wonderland Protector Slot Oyunu

Yazılım:
Netent
RTP:
96.% 47
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Bonusfunktion:
Evet
Maximaler Gewinn:
1.000.000 $.00
Thema:
Fantezi, ejderhalar

Harikalar Diyarı Koruyucu Çevrimiçi Yuva İncelemesi

Harikalar Diyarı Online Yuvası Netent'ten, Basamaklı makaralı 5x5 yuvası ve her kazanan dönüşte bir çığ özelliğidir. Bu oyun sizi her köşede bonus ve büyük kazançlarla büyülü bir ormandan geçiriyor. Üç cadı büyüleyici büyüler demlendi. Oyunun sınırları yok ve semboller ve makaralar senden önce akıyor gibi görünüyor. Bu yüksek varyans oyununun 96 RTP'si var.% 47. Bu oyun HTML5'te tasarlanmıştır ve tamamen mobil optimize edilmiştir ve tüm iOS, Android ve Windows mobil cihazlarında mevcuttur.

Harikalar Diyarı Koruyucu Çevrimiçi Yuvası Nasıl Oynanır

En iyi çevrimiçi yuvalarımızdan hoşlananlar, Harikalar Diyarı Koruyucu'nun kazanmanın birçok yolunu sunduğunu görecekler. Kendinizi para kazanmayı seven anlayışlı ve keskin bir oyuncu olarak görürseniz, Yepyeni Harikalar Diyarı Koruyucu Çevrimiçi Yuvası Sizin İçin. Fantezi, anime ve trolleri sevenler için bu oyun kesinlikle sizin için. Fantasyland vibe ve görünümü, sizi dünyalarına yolculuk yapmaya teşvik edecek ve onları kazanmanın bir demlenmesini kırmaya çalışacak. Oyun, en yeni modern görseller ve dinamik grafikler, hoş bir arka plan ve ayarına uygun müzik sağlar.

Bu oyun için mümkün olan en yüksek ödeme, Netent Slots'un çoğunluğu ile eşit olan payınızın 2.500 katıdır. Her bir dönüş başına bahis boyutu, madeni para değeri ile belirlenir. Üç Anahtar Tetik Kılavuzu, Otomatik ve Turbo Spin Modları. Oyunun sağ alt köşedeki "I" simgesi, ödeme tablasına ve her sembolün ve özelliğin ne yaptığını erişim sağlar.

Harikalar Diyarı Koruyucu ayrıca bir otomatik oyun özelliği, bonus oyunları, ücretsiz dönüşler, dağılım ve vahşi sembollerle birlikte gelir.

Harikalar Diyarı Koruyucu Çevrimiçi Yuva Bonusları Ücretsiz Spinler ve Özellikler

Harikalar Diyarı Koruyucusu, en iyi çevrimiçi slot sitelerinde bulan oyuncular için bonus turlar, ücretsiz dönüşler, dağılımlar ve vahşi doğa ile tamamen yüklenir. Bu oyun Street Fighter II: The World Warrior'un temel bir klonu gibi görünüyor, Netent'ten bir başka popüler slot. Harikalar Diyarı Koruyucusu, Asyalı bir izleyiciye hitap etmek için tasarlanmıştır. Rastgele Yok Etme, temel oyunda kaybedilen dönüşlerde tetiklenir. Cadılardan biri ve aynı rengine sahip tüm semboller ekranda kalacak. Bir sembol çığ, kazanan sembollerin bulunduğu boş alanları doldurmak için çökecek. Hero Wilds özelliği, üç orta değerli işaretli sembolün kazanan bir kombinasyonu olduğunda tetiklenecektir.

Ücretsiz dönüşler makaralarda 3 saçılma ile tetiklenir. Başlangıçta 8 ücretsiz oyun alacak ve farklı yerlerde patronları ve kaptanları aldığınız heyecan verici bir bonus oyuna gireceksiniz. Tam olmak gerekirse üç farklı yer - yangın arazileri, karanlık orman ve buz dünyaları. Cadılar, dokuz patrona saldırmak için emrindeki her sihri kullanacak. Onlara ulaşmadan önce, önce kaptanları yenmeniz gerekecek. Her kaptanın 15 sağlık noktası vardır ve kahramanlar sadece 1-4 puanlık hasara neden olabilir, bu nedenle elinizde bol miktarda kavga edeceksiniz. Her bir kaptanı yenmek sizi bir sonraki tura ve patrona götürecek ve size 8 ücretsiz dönüş yapacak. Patronları yenmek daha da zordur, çünkü 105 puanları vardır, bu da ilerlemek için yanınızda Lady Luck'a ihtiyacınız olacak anlamına gelir.

Üç dünyanın her biri farklı sürprizlerle geliyor. Karanlık ormanda, vahşi doğuracaksınız. Yangın arazilerinde, makaralarda farklı pozisyonlarda 2-4 tek vahşi düzenlenecek. Double Wilds, Harikalar Diyarı Koruyucu Yuva Makinesi'nin makaralarına yığılmış ve büyük kazanma fırsatlarınızı ikiye katlar.

Yuva özellikleri

 • Çarpıcılar
 • Dağılım
 • Vahşi sembol
 • Ücretsiz döndürme
 • Yığılmış vahşi
 • Rastgele vahşi
 • Genişleyen vahşi
 • Wilds Transfering
 • Yeniden Sınırlar
 • Basamaklı makaralar
 • Kumar özelliği
 • Geri çekilme

Harikalar Diyarı Koruyucu Çevrimiçi Yuva Maksimum RTP, Kazanma ve Volatilite

Netent'ten Harikalar Diyarı Koruyucu Oyunun maksimum RTP'si 96.En yüksek ortamında% 47. Varyansı orta ila yüksektir, böylece sağlam kazançların her birkaç dönüşü vurmasını bekleyebilirsiniz. Puanlayabileceğiniz en büyük galibiyet 2.500x Your Line Bet.

Harikalar Diyarı Koruyucu Çevrimiçi Yuva Kararı ve Alternatif Yuvalar

Netent'ten Wonderland Protector Online Yuvası, yeni bir oyun arayan oyuncular için çekici bir seçim sunacak. Fantezi dünyasını seven oyuncuların tadını çıkarabileceği bir başka netent oyunu Trollpot 5000. Bu sirk temalı yuva, 10000x maksimum ödeme sunar. Netent'ten tüm oyunlarımıza göz atın ve bazı demolarımızı buradan deneyin.

Blood Moon Wilds
RTP:
96.% 20
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Wheel of Fortune Megaways
RTP:
96.% 46
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Cluster Tumble
RTP:
96.% 40
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Pyramid King
RTP:
96.% 50
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Legacy of Oz
RTP:
96.% 11
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
4 Reel Kings
RTP:
94.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Düşük
Christmas Carol Megaways
RTP:
96.% 48
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Flame of Fortune
RTP:
98.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Tropicool
RTP:
95.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
777 Mega Deluxe
RTP:
96.% 10
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Diamond King Gold
RTP:
96.% 44
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Yüksek