Twisted Sister Slot Oyunu

Yazılım:
Play'n Go
RTP:
96.% 20
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Bonusfunktion:
Evet
Maximaler Gewinn:
450.000 $.00
Thema:
Ünlüler, müzik

Twisted Sister Online Yuvasına Bakış

Play'n Go'dan Twisted Sister Online Slot, aynı adı taşıyan ağır metal rock grubunu canlandırıyor. İlk olarak 1972'de kurulan Twisted Sister, yaklaşık yarım yüzyıl boyunca yüksek enerjili, "almayacağız" ve "Ben Rock" gibi marşları hayata geçiren "Rock Worring" gibi kuşaklar salladı. Müzik videoları, 1980'lerde ve 90'larda bu türün zenitini de sürdü.

Oyunun geçmişinde Band’ın Logosunun Bir Sürümü Görünüyor. Oyun, yukarıda belirtilen şarkıların her ikisini de temasının ayrılmaz parçaları olarak kullanıyor. Büyük bir gitar ve dev hoparlörler makaralar için bir çerçeve görevi görür. Sanat eseri canlı ve kablosuz kulaklıkların aksine, bom kutuları ve ahşap hoparlörler aracılığıyla müziğin duyulduğu daha erken bir zamandan itibaren bir his uyandırıyor.

Oyun HTML5'te üretiliyor ve yüksek tanımlı görselleri ve özellikleri masaüstü, mobil ve tablet cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Ve bazı çılgın bir nedenden dolayı, sesi düşürmek istiyorsanız, alt sıranın sol alt kısmında bir ses seviyesi anahtarı var.

Twisted Sister Online Yuvası Nasıl Oynanır

Rock'a Hazır Olun. Play’n Go'dan Twisted Sister Online Sot, sürekli kazançlar için kademeli makaralarla 6x6 makara setinde ayarlandı. Grup üyeleri, bant özelliklerini rastgele olarak serbest bırakan gitar şarj sayacını şarj eden kazanan dönüşler. Serbest dönen özellikler sırasında bir mega sembol devreye girer. Bu ızgarayı parçalıyor ve daha fazla galibiyet için daha fazla vahşi tetikliyor.

En iyi çevrimiçi yuvaların çoğundan farklı olarak, bu oyun gerçek insanları sembol olarak içerir. Onlar baş şarkıcı Dee Snider, Jay Jay French, Eddie Ojeda, Mark Mendoza ve Anthony Pero. Dee Snider Sembolü en ödüllendiricidir ve 36 noktalı ızgarada 250x toplam hissinizi 250x sunar. Twisted Sister Slot'un kızgın baba dahil olmak üzere 2 vahşi var. Düşük değerli semboller arasında bir gitar seçimi, bir LP, bükülmüş bir kardeş rozeti ve bir rekor kol.

Gerçek para oyuncuları bu oyunu C $ 0'dan oynayabilir.10 Spin başına 100 $ 'a dönüş. Beklediğiniz gibi, tıklamadan 100 kez döndürebileceğiniz bir otomatik oynatma işlevi var. Oyununuzu kontrol etmenize yardımcı olmak için tek kazanç ve kayıp limitleri ekleyebilirsiniz. Ücretsiz Spins özelliğini etkinleştirirken, cihazınız varsa otomatik oynatma durur.

Twisted Sister Free Spins, Bonuslar ve Özellikler

Twisted Sister Slot, Bağlantılı Makaralar, Basamaklı Bir Izgara ve Mega Semboller dahil olmak üzere çeşitli bonus özelliklerden yararlanır. Kazanan bir kombinasyon oluşturmak için 5 veya daha fazla eşleşen sembol alır. Bu meydana geldiğinde, basamaklı özelliği tetikler. Kazanan semboller ızgaradan çıkarılır ve yeni semboller alanlarını alır. Bu ardışık kazançlara izin verir

Herhangi bir grup üyesi ile kazanan bir kombinasyon, gitar şarj ölçerini bir kez doldurur. 15 ücret tutabilir.

Oyuncular, oyun oynama oyunuyla ilgili bilgileri kontrol etmek için ekranın sol alt tarafındaki "I" simgesini kontrol edebilir ve The Scream, Go Wild, United, biz de almayacağız ve nasıl alınmayacağız ve - Bu yıl herhangi bir yerde gördüğümüz en eşsiz özellik - Baba Kızgın Özellik. Kazanan olmayan bir dönüşte, baba öfkeli özelliği rastgele tetiklenebilir. 4 veya daha fazla öfkeli baba sembolüne vurursanız, almayacağız özelliği tetiklersiniz. Bu arada, 5 veya daha fazla öfkeli baba sembolü öfke ölçer ve kazanma çarpanı her ekstra sembol için 1 arttı.

Yuva özellikleri

  • Çarpıcılar
  • Dağılım
  • Vahşi sembol
  • Ücretsiz döndürme
  • Muazzam semboller
  • Rastgele vahşi
  • Yeniden Sınırlar
  • Basamaklı makaralar
  • Kumar özelliği

Twisted Sister Maksimum RTP, Kazanma ve Volatility

Twisted Sister Slot, en iyi çevrimiçi slot sitelerindeki oyunculara 96'lık en iyi RTP sunuyor.% 2. Bir oyun için tipik ‘n Go oyunu, toplam kazık 4.500x en iyi kazanan spin ile orta varyans yuvasıdır.

Twisted Sister İncelemesi ve Benzer Çevrimiçi Yuvalar

Play’n Go'dan Twisted Sister, hem deneyimli hem de deneyimsiz oyuncular için gürültüyü ve kazanan dönüşleri getiriyor. 6x6 oyun tahtası, bunu yaparken birçok şansın kazanması ve eğlenceli zaman geçirmesine izin verir. Oyun görsel olarak çarpıcı ve grubun hayranlarının seveceği ve bu süreçte grubun yeni hayranlarını yaratabileceği bir film müziği sunuyor.

Ücretsiz spin almak için katman adımları var, ancak bazı yuva zenginliklerine gitmek isteyen oyuncular için yolculuk buna değer. Mega sembol her göründüğünde basamaklı ama en büyük ikramiye fırsatı ücretsiz dönüşleri tetiklemekten geliyor.

Bu oyun, ‘N Go’nun Ahit ve Annihilator'u içeren rock grubu temalı yuvalarının portföyünü oynamak için müthiş bir ektir. Twisted Sister'e bir yolculuk yapın veya Play’n Go'dan diğer oyun incelemelerimize bir göz atın!

Trillionaire
RTP:
95.% 76
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Cat Wilde and the Lost Chapter
RTP:
96.% 20
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Millionaire Genie
RTP:
95.% 02
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta
Fire Joker
RTP:
96.% 15
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Druids' Dream
RTP:
96.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
3 Devils Pinball
RTP:
96.% 70
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Zoom
RTP:
96.% 20
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Düşük
Dragon Kingdom - Eyes of Fire
RTP:
96.% 49
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Mystery Museum
RTP:
96.% 58
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Forgotten Island Megaways
RTP:
96.% 25
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Wolf Rising
RTP:
93.% 37
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Lucky Neko - Gigablox
RTP:
96.% 40
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta