Superman The Movie Slot Oyunu

Yazılım:
Playtech
RTP:
95.% 01
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Bonusfunktion:
Evet
Maximaler Gewinn:
225.000 $.00
Thema:
Filmler, çizgi romanlar, ünlüler

Süpermen Film Online Yuva İncelemesi

Daha önce sonuçlanmış olabileceğiniz gibi, Playtech'ten gelen bu yuva başlığı Superman Film serisine dayanıyor, ancak bu sefer, neredeyse haftalık olarak yakın bir sinema ekranında ortaya çıkan parlak yeni remake'ler değil. Oh hayır, bu Superman film slotu, Blue Spandex'teki Christopher Reeve ve Gene Hackman'ı Nemesis Lex Luthor olarak içeren 1978 sürümüne dayanıyor.

Bu güne kadar franchise'ın en çok onaylanmış yinelemelerinden biri olmaya devam ediyor (ikinci taksitle birlikte). Ve bu yüzden PlayTech'in gümüş ekran eylemini makaralara getirmek için harika bir iş çıkardığını ve 100 maaş, iki bonus özellik ve dört ilerici ikramiye ile yedekte, oyuncuların kendileri gibi hissetmesi garanti edilir - eğer kapmak için hazır olan büyük ödemelerden birini inebilirler!

Süpermen Hakkında Film Online Yuva Oyunu

Beş makaralı kurulum, her türlü iyi şeyle ev sahibi oynar-burada görünürde kriptonit yok. Oyuncuların çalışmak için on ana oyun sembolü, ayrıca bir vahşi, bir dağılım ve ücretsiz oyun sembolü var. Ve sadece soldan sağa ödeme yapan 100 maaştan yararlanacak şekilde, yakışıklı bir ödülü tetiklemek için özel güçlere ihtiyacınız yok.

Oyun panouzu istediğiniz gibi değiştirme yeteneğine sahipsiniz ve böylece Süpermen tüm bütçelerin oyuncularına önerilebilir. PayLines sayısı taş olarak ayarlanır, ancak spin başına toplam bahis, işaretleyicideki yukarı ve aşağı oklar kullanılarak değiştirilebilir. Ayrıca otomatik oyun ve turbo modu seçenekleri de mevcuttur.

Özellikler, özel ürünler ve semboller

Superman'daki temel semboller film kendi başlarına yeterince ödüllendiriyor. Örneğin, Superman simgesinin beşini makaralarınıza inerseniz, 500x'lik bir ödemeyi pantolona çıkaracaksınız. Süper kahraman kıyafetinize dönüşmek için yerel telefon kutunuza gitmek için yeterli değilse, o zaman kim bilir?.

Ancak bu PlayTech başlığının gerçek ihtişamı üç özel sembol ve dört ilerici ikramiye şeklinde gelir (daha sonra ikramiyelerde daha fazla). Birincisi vahşi sembol, yani ikonik kırmızı logosu. Bu, heyecan verici yeni kazanan satırlar oluşturmak için dağılım ve bonus dışında diğer tüm sembollerin yerine geçer.

Notun ilk özelliği, karşılık gelen bonus sembollerinden üçü makaraların orta üçlüsüne döndüğünde tetiklenen kristal bonusdur. Nakit ödülleri, çarpanları ve daha fazlasını ortaya çıkarmak için buz sarkıtlarına tıklamanız yeterlidir. 1, 3 ve 5 makaralarındaki ücretsiz oyun sembolünü ortaya çıkarın ve ücretsiz dönüşleri tetikleyeceksiniz.

Burada on freebies, ilk etapta verilir ve on serbest spin ikinci seti için yerinde kilitlenmiş herhangi bir Wilds ile bükülmüş. Ve Playtech’in DC Super Kahramanlar Jackpot Network'ün bir parçasını oluşturan bu dört ilerici ikramiye hakkında son bir not. Bunların hepsi rastgele tetiklenir, böylece herkes büyük kazanabilir, yedi figürün ödemeleri oyuncuların hayatını değiştirir. Şimdi bu gerçekten süper!

Yuva özellikleri

  • Çarpıcılar
  • Dağılım
  • Vahşi sembol
  • Ücretsiz döndürme
  • Yapışkan vahşi
  • Yeniden Sınırlar
  • Kumar özelliği
  • Geri çekilme
San Quentin xWays
RTP:
96.% 03
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Buffalo Grand Slot Review
RTP:
96.00%
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta
Fire in the Hole
RTP:
96.% 06
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Ancient Fortunes - Poseidon Megaways
RTP:
95.% 98
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Sam on the Beach
RTP:
96.% 30
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Big Juan
RTP:
96.% 70
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Take Olympus
RTP:
95.% 49
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Düşük
Prowling Panther
RTP:
96.% 09
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
A While On The Nile
RTP:
95.% 60
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Grand Monarch
RTP:
94.% 97
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Tombstone R.I.P
RTP:
96.% 08
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Frost Queen Jackpots
RTP:
96.00%
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Düşük