Rage to Riches Slot Oyunu

Yazılım:
Play'n Go
RTP:
96.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Düşük
Bonusfunktion:
Evet
Maximaler Gewinn:
2.934.795 $.00
Thema:
Hayvanlar, aksiyon/macera

RAGE to Richs Online Slot İnceleme

Kazançları garanti eden çok sayıda slot oyunu yok, ancak Rage to Riches'de ücretsiz spin özelliğini tetiklerseniz tam olarak budur. Makaraların her üçüncü dönüşü garantili bir ödeme sağlar.

Diğer bazı çatlak özelliklerinin yanı sıra-potansiyel olarak ek ödemeler oluşturmak için kazanan bir kombinasyondaki sembolleri yenileriyle değiştiren çığ haddeleme-reel sistemi de dahil olmak üzere-düşük varyansa rağmen, tadını çıkarmak için bazı her şey var.

97'lik iyi bir RTP var.%12 ve bu, Jackpot ödüllerini azaltma etkisi olsa da, düzenli olarak daha küçük, daha tutarlı kazançlar biriktirebileceğiniz hissi var.

Zenginliklere Öfke Yuva Kontrolleri ve Kurulum

Daha önce bir Play'n Go Yuvası ile karşılaşan herkes, bunun estetik açıdan hoş, ancak sezgisel oyun kurulumları üretmekle ünlü bir sağlam olduğunu bilecek.Bu, zenginliklere öfke ile devam eden bir trend, bu gerçekten oynamak için bir zevk.

İhtiyacınız olan her şey menü düğmesinin arkasına yerleştirilmiştir. İlk olarak, para miktarınızı (1-5) ve madeni para değerinizi (0 olarak değiştirebileceğiniz BET bölümüdür.01-1.00). Ayrıca 10 ila 1.000 otomatik spin mevcut olan otomatik oyun seçeneklerinizi de seçebilirsiniz. Makaraların dönmeyi durdurması için parametreler de ayarlayabilirsiniz.

Oyun Kuralları sekmesi oyunun temel koşullarını sunar ve ana oyunda ve çeşitli bonus özelliklerinde nasıl kazanabileceğinizi ortaya çıkarır.

PayTable, gerçekten aradığınız tüm bilgilerin anahtarını tutar. Mevcut 20 maaş çizgisinin grafiksel bir temsili var ve tüm kazançlar satır başına bahis ile çarpılıyor - dağılım galibiyetleri dışında. O zaman her sembolün değeri ortaya çıkar. Oyun kartı sembolleri, her zamanki gibi, bir ödeme hattına üç veya daha fazla indiğinizde en düşük ücretlerdir. Sonra üç ana karakter var - onlara Godzilla, Donkey Kong ve tartışma uğruna Big Bad Wolf diyelim. Donkey Kong karakterinin beşini inebilirseniz, 1.000'e kadar jeton var.

Son olarak, bu 'felaket' film temalarında görünen sıkıntılı marka küçük hanım ve zenginlik dağılımı haline gelen ücretsiz spin sembolü var.

Zenginliklere Öfke Oynanış ve Bonus Özellikleri

Öyleyse oyuncular Rage'e Rake'de Büyük Kazanmalara Nasıl Alıyor?? Oyunun oyuncuları gerçekten ödüllendirmenin üç ana yolu var. İlk yöntem yeterince basit: On freebies'i yarasadan çıkarmak için dağılım sembolünün üç veya daha fazlasını ortaya çıkarın. Bu beş kez yeniden tetiklenebilir ve dahası, her üçüncü spin garantili bir kazanan.

İşte Play 'n Go'dan benzersiz bir dokunuş: Bir ödeme hattında soldan sağa 10, j, q, k ve bir sıraya girerseniz, soldan sağ üstte bir yıldız alacaksınız. ekran. Bunu beş yıldızla doldurun ve dönüşünüzün 100 katına kadar bir bonus kazanacaksınız.

Ve dikkate alınması gereken son özel özellik, diğer tüm sembollerin yerini alan Riches Wild Sembolünün Öfkesidir. Bu, aksi takdirde orada olmayacak kazanan kombinasyonlar oluşturmaya yardımcı olur.

Bir tür kentsel ortamın arka planına karşı açılan Rage to Riches, oyuncunun deneyimini geliştirmeye gerçekten yardımcı olan benzersiz bir dokunuşa sahiptir - çığ makaraları. Geleneksel olarak olduğu gibi dönen makaralardan ziyade, burada eski semboller oyun tahtasından yüzü bırakır ve yerini yukarıdan düşen yenilerle değiştirir - dolayısıyla isim. Kazanan bir dönüş yaptığınızda, bu muzaffer semboller bir alev topunda patlar ve yerini gökyüzünden düşen yeni bir set aldı.

Yuva özellikleri

  • Çarpıcılar
  • Dağılım
  • Vahşi sembol
  • Ücretsiz döndürme
  • Yeniden Sınırlar
  • Basamaklı makaralar
  • Kumar özelliği
  • Geri çekilme

Çözüm

Rage to Riches, bu çöken makaralarla bir sonraki seviyeye taşıyan süper arkadaşlık bir oyundur. Tanıdık üç ana karakterin varlığı da deneyimi geliştirmeye yardımcı olur ve tüm film hayranları ve slot fanatiklerinde hem bu oyunu sevecek.

97 RTP.% 12 yeterince cömerttir ve jackpot ödüllerinin başka yerlerden biraz daha az banka hesabı olan düşük değerli bir yuva için sahneyi ayarlamaya yardımcı olur. Şansınızı büyük nakit ödüller için denemekten hoşlanıyorsanız, Starburst, Mega Fortune ve Oz'ın Kazançları gibi ilerici ikramiye yuvalarına gidin, burada yedi rakamlı bir toplam kazanabilirsiniz.

Charlie Chance XreelZ
RTP:
96.% 25
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Burning Classics
RTP:
96.% 10
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Kingdoms Rise - Legend of Elvenstone
RTP:
96.% 84
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta
Merry Xmas
RTP:
95.% 79
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Yum Yum Powerways
RTP:
96.% 43
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
The Keystone Kops
RTP:
95.% 25
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta
Valhalla Saga - Thunder of Thor
RTP:
95.% 90
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Jumbo Jellies
RTP:
95.% 50
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
10000 Wishes
RTP:
96.% 27
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Forro
RTP:
96.% 83
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Yüksek
Champions of Mithrune
RTP:
96.% 25
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Boomanji
RTP:
97.% 40
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta