Multifruit 81 Slot Oyunu

Yazılım:
Play'n Go
RTP:
96.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Bonusfunktion:
Evet
Maximaler Gewinn:
504.000 $.00
Thema:
Meyveler, Barlar ve Çanlar, Joker

Multifuit 81 Çevrimiçi Yuva İncelemesi

Bu yuva ile ilgili en ilginç şeylerden biri, görünüşünün aldatıcı olmasıdır; Sadece dört makarası var. Çoğu çevrimiçi yuvada üç veya beş makaraya sahip olduğundan, insanlar dördünün garip bir sayı olduğunu ve bu nedenle büyük ödemelere elverişli olmadığını varsayar. Ancak gerçek şu ki, dört makara potansiyelinize zarar vermiyor. Bu oyuna 81 maaş ve bazı akıllı özellikler sıkarak, Play’n Go, Multifuit 81 yuvasını beş rakamlı bir ikramiye ile aşıladı. Bu gerçek tek başına bu oyunu en ayrıntılı video yuvaları için bile alçakgönüllü bir tehdit haline getirmek için yeterlidir.

Multifuit 81 yuva kontrolleri ve kurulum

Estetik açıdan, Multifuit 81 bakmak için basit bir yuva. 2D yapı, herhangi bir cihazda çalıştığı anlamına gelir ve dağınıklık eksikliği, masaüstünüzden cep telefonunuza geçtiğinizde herhangi bir ayrıntı kaybetmemenizi sağlar. Evet, görünüşün biraz fazla temel olduğunu hissedecek olanlar var. Yine de, Multifuit 81'in pub meyve makinelerinin anılarını oluşturmaya çalıştığını hatırlamak önemlidir. Bu nedenle, tıpkı canlı meslektaşları gibi, bu oyun tamamen etraflarında değil, makaralarda ne olacağı ile ilgilidir.

Dört makarayı ve 81 maaş çizgisini harekete geçirirken, en az 0'da bahse girmeniz gerekir.02 Paralar. Yedek daha fazla olanlar için, spin başına maksimum bahis 100 jetondur. Hangi seviyede oynarsanız oynayın, ödeme tablosunda 0 arasında değişen anlık kazançlar var.01 en düşük seviyede en üst düzeyde 50.000'e. Joker sembollerini doğru şekilde birleştirdiğinizde, ikramiyede yuvarlanmadan eşit derecede etkileyici ödülleri karşılayabileceksiniz. Bunun hakkında konuşmadan önce, not edilmesi gereken son şey, Multifuit 81'in hızıdır. Basit tasarımı nedeniyle, üç saniyeden daha kısa bir sürede tek bir dönüş yapabilirsiniz. Beş saniyeye kadar sürebilen diğer çevrimiçi yuvalarla karşılaştırıldığında, özellikle otomatik oyun işlevini kullanıyorsanız, çevrimiçi zamanınızdan daha fazlasını alabileceğiniz anlamına gelir.

Multifuit 81 oyun ve bonus özellikleri

Söylediğimiz gibi, Multifuit 81 çevrimiçi yuva ikramiyesi 50.000 jeton. Ancak, Jokerler devreye girdiğinde 10.000'den fazla banka yolunun. İlk olarak, Joker bir vahşi ve ikramiye sembolü görevi görür. Normal oyunda bu, vahşi doğanın meyve veya çubukların yerine geçeceği anlamına gelir. Multifuit 81'in ortalama yuvadan daha iyi gittiği yerlerde, her dönüşte rastgele bir makara vurgulamak. Bir Joker her zaman vurgulanan makaraya iner, üç noktayı da kapsayacak ve buna göre size daha fazla yol verecektir.

Bu yeterli değilse, Wilds aynı zamanda çarpan görevi görür. İki şakacı ile kazanan bir kombinasyon yaparsanız, ödemeniz iki katına çıkarılacaktır. Aynı şeyi üç şakacı ile yapın ve bu 5 kat artış. Tabii ki, dört şakacı sıralıyorsanız, ikramiyeyi bankaya götüreceğiniz için çarpanlar için endişelenmenize gerek kalmayacak. Ancak, üç vahşi ve doğru ek sembol kullanarak, yine de ciddi bir ödül para kazanabilirsiniz.

Yuva özellikleri

  • Çarpıcılar
  • Ücretsiz döndürme
  • Çarpan vahşi
  • Genişleyen vahşi
  • Yeniden Sınırlar
  • Kumar özelliği

Çözüm

Genel olarak, Multifuit 81 basit ama etkili bir çevrimiçi yuva. Biraz nostalji için özlem duyanlar bu oyunla çok eğlenecekken, ciddi iplikçiler telaşsız tasarımında bir miktar değer görecek. Bu oyuna karşı bir siyah işareti varsa, bonus özelliklerinin eksikliği. Ücretsiz dönüşler ve interaktif bonus turlar bugünün oyun dünyasında bir standart olarak görülür ve onları atlamak, bizim görüşümüze göre bir gözetimdir. Ancak meyve makinelerinin her zaman bonuslarda büyük olmadığını iddia etmek de mümkündür, bu yüzden hepsi genel temayla bağlantılıdır.

Bu gerçek bir yana, Multifuit 81 herkes için bir şeyleri olan düzgün bir oyundur. Dahası, mevcut klasik yuvaların mevcut mahsulüne uyuyor. Yggdrasil’in Milyonları'ndan Green Tube’un aşırı zenginliklerinden bugün piyasada bol miktarda meyveli iplik var. Bununla birlikte, Multifuit 81 kesinlikle en popüler başlıklarla rekabet edebilir, bu yüzden çevrimiçi meyve makinelerinin hayranı olup olmadığınızı kontrol etmeye değer.

Batman and Mr. Freeze Fortune
RTP:
96.% 04
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta
Solar Temple
RTP:
95.% 22
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Book of Gold - Symbol Choice
RTP:
95.% 95
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Fishin’ Reels
RTP:
96.% 50
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Miss Wildfire
RTP:
96.% 10
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Sushi Yum Yum Extra Wasabi
RTP:
93.% 23
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Bushido Ways xNudge
RTP:
96.% 10
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Leprechaun Goes Egypt
RTP:
96.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Anna Van Helsing Monster Huntress
RTP:
96.% 18
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
The Amazing Money Machine
RTP:
96.% 43
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
The Dog House Megaways
RTP:
96.% 55
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Happy Hooves
RTP:
96.% 49
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek