Lucky Neko - Gigablox Online Slot Oyunu

Yazılım:
Yggdrasil
RTP:
96.% 40
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Bonusfunktion:
Evet
Maximaler Gewinn:
CA $ 695.300.00
Thema:
Hayvanlar, Asya

Lucky Neko Yuva İncelemesi

Lucky Neko muhtemelen karşılaştığımız en efervesan slot oyunu. Oyunu kapsamlı bir şekilde oynadıktan sonra, detaylara olan dikkatin nefes kesici olduğunu söyleyebiliriz - çeşitli ev nesnelerinden, temel oyundaki zemine çarparken sallanan çeşitli ev nesnelerinden, ücretsiz dönüşler sırasında esintiyle sallanan ağaçlara ve afişlere kadar. Bu oyun canlı hissediyor ve Japon 'Neko' teması canlı ve davetkar.

Lucky Neko hakkında bilgi podcast'inin bir bölümünde Yggdrasil'deki yeni oyun yöneticisi Pawel Piotrowski ile konuşma şansımız oldu:

"[Tema için] fikir, konsept sanatçımız Alex'ten geldi. Oyunun mekaniği ile güzel çalışacak bir şey arıyorduk. Net bir hiyerarşiye sahip çok farklı sembol boyutları. Japon kültürünün büyük bir hayranı olan Alex, sembollerde gördüğünüz bebekleri önerdi. Japon kültürüne göre iyi şanslar getiriyorlar ve oyun adına görünen şanslı kedi neko ve aynı zamanda ücretsiz bir spin sembolü olarak."

Lucky Neko Online Yuva Kontrolleri

Lucky Neko'daki kontroller klasik bir şekilde kuruldu, diğer Yggdrasil oyunlarına oldukça benzer. Spin düğmesi, maksimum bahis ve otomatik oyun seçenekleriyle yanlara çevrili ortada ekranın altında. Lucky Neko'da otomatik oyun durdurma koşullarını kullanmak mümkündür, ancak ekranın sol altındaki küçük ‘+’ sembolünü tıklayarak bunlara erişmeniz gerekir.

Lucky Neko PC veya Mac'te oynamak için hazır. Oyunu iPhone ve Android mobil cihazlarda da oynayabilirsiniz. Oyunu yukarıda belirtilen tüm cihazlarda denedik ve bunlardan herhangi biri arasında kalite veya oyun açısından herhangi bir şey olmadığını bildirmekten memnuniyet duyuyoruz. Lucky Neko her yerde pürüzsüz çalışıyor.

Lucky Neko Bonusu, Ücretsiz Spinler ve Özellikler

Yuva özellikleri

 • Çarpıcılar
 • Dağılım
 • Vahşi sembol
 • Ücretsiz döndürme
 • Genişleyen makaralar
 • İstiflenmiş semboller
 • Muazzam semboller
 • Yeniden Sınırlar
 • Kumar özelliği

Lucky Neko Gigablox tamircisi

Lucky Neko Real-Money Slot, Yggdrasil’in Gigablox tamircisini içeren ilk oyunudur. Özellik, makaralarda büyük bloklar oluşturan her spin için en az bir senkronizasyon seti verir. Bu büyük bloklar daha fazla yer kaplar ve maaş çizgilerini oluşturmaya yardımcı olmak için daha küçük bloklara dönüşecektir. Minimum bir 2x2 makaradır, ancak 4x4'e kadar ölçeklenebilir ve her dönüşte birden fazla blok makarası almak mümkündür.

Lucky Neko Free Spins Açıklandı

Lucky Neko'daki ücretsiz dönüşler, temel oyunda kaç tane dağındığınıza bağlı olarak verilir. Her dağılım size bir ücretsiz dönüş verir. Ayrıca, size daha fazla spin verecek olan ücretsiz spin oyununa dağılabilirsiniz. Ücretsiz dönme turu, makaraların yanındaki bir tencerede araziyi göreceğiniz rastgele bir 'kutsanmış' sembolü belirleyerek başlar.

Lucky Neko Max Win, RTP & Volatility

Lucky Neko'daki maksimum galibiyet 6.953x hissinizdir, bu da maksimum toplam 695.300 kazanma olasılığına eşittir. Temel oyunun RTP'si orta ila yüksek tarafta, yani daha büyük kazançları daha az yaşayacaksınız. Buna paralel olarak oyunun isabet sıklığı 15.% 45.

Şanslı Neko Kararı ve benzer çevrimiçi yuvalar

Lucky Neko, ücretsiz veya gerçek para için tadını çıkarabilen harika bir oyundur ve çevrimiçi yuvaların hayranıysanız gitmeye değer. Yüksek volatilite herkesin çayı olmasa da, yeni Gigablox tamircisi bu oyunu serbest bırakma rekabeti dışında gerçekten ayarlıyor.

Her zaman yeni mekaniklerle slot oyunlarını denemenizi öneririz ve gigablox tamamen benzersiz bir şeydir. Yggdrasil, gelecekte tamircinin çıkmasıyla daha fazla oyun oynayacak, ancak şimdilik Lucky Neko'yu kontrol etmenizi ve en iyi çevrimiçi kumarhanede kendiniz deneyimlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Lucky Neko: Gigablox'tan hoşlanıyorsanız, aşağıdakileri beğenebilirsiniz:

 • Yakuza tarafından fugaso
 • Barcrest tarafından servet alevi
Gonzo’s Gold
RTP:
96.% 11
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Ghostbusters Triple Slime
RTP:
95.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Victoria Wild
RTP:
96.% 40
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Bushi Sushi
RTP:
96.% 06
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Feline Fury
RTP:
94.% 20
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Lucky, Grace & Charm
RTP:
96.% 71
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Rainbow Gold
RTP:
96.% 45
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
King Arthur
RTP:
95.% 07
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
10,001 Nights
RTP:
Evet
Jackpots:
CA $ 82.776.00
Oynaklık:
Numara
Wild Heist at Peacock Manor
RTP:
96.% 10
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Frost Queen Jackpots
RTP:
96.00%
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Düşük
Cazino Zeppelin
RTP:
96.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek