Lightning Joker Slot Oyunu

Yazılım:
Yggdrasil
RTP:
96.% 30
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Bonusfunktion:
Evet
Maximaler Gewinn:
500.550 $.00
Thema:
Meyveler, Sevens, Joker

Lightning Joker Çevrimiçi Yuva İncelemesi

Lightning Joker, en son sürümdür ve oyuncular maksimum 10.000 x kaza alabilir, kazık 96 RTP sunuyor.% 3!

Bu, ilk izlenim üzerine temel görünebilecek aldatıcı bir tekliftir, ancak bu yuva, Lady Joker gibi kazançlarınızı elektriklendiren eğlenceli özelliklere sahip çevrimiçi slot oyun meraklılarıyla büyük bir hit olacağından emin olabilirsiniz, hızlı respinler büyük gerçek para kazançları ve bir ilgi çekici çarpan işlevselliği.

Lightning Joker Online Yuvası Nasıl Oynar

Çok basit bir düzene sahip olan Lightning Joker, tüm seviyelerde slot oyuncularına hitap etmelidir. Bu oyun tipik 3 makara ve 5 maaş hattı sunar ve sadece C $ 0'dan erişilebilir.10 bir spin ve maksimum hisse. Oyunun adı açıkça sembolleri birleştiriyor, ancak şanslıysanız, şanslıysanız, kazançlarınızı elektriklendirecek ve onları 10.000 x'e kadar artıracak.

Bu yuvanın sembollerini, kelimeden değişen sembollerle yuvanın kendisi kadar basittir "vahşi" ve yıldız, 7 numara, bir çan ve kavun, üzüm, limon ve kiraz gibi değişen meyveler gibi diğerleri. Bir ödeme hattında birleştirilen vahşi sembol, hisseniz 80x kazanmaya yol açabilir ve yukarıda belirtilen çarpan eklerseniz, bu 800x'lik bir kazanmaya yol açabilir.

Bu Yggdrasil oyun yuvası, oyuncuların, bir çarpanın 10x'a kadar kazandırabileceği, Repins ve çarpan grev gibi şanslı bayan şakalılardan uzakta iyi nakit ödüller kazanmaları için çok şey sunuyor. Ödeme ve oyun kurallarına, "artı" Yuvanın sol tarafında imzalayın.

Lightning Joker Online Yuvası Özel Özellikler

Daha önce de belirtildiği gibi, oyunun ana adı sembolleri birleştiren ve iOS, Android ve bilgisayarların büyük çoğunluğunda tüm mobil cihazlarda oynanabilir olduğu için bunu anlamak çok kolay bir oyundur.

Lighting Joker, klasik slot vibe ile inneping, herhangi bir ücretsiz spin veya bonus turu yoktur, ancak alternatif olarak, oyuncular eşleşen sembollerle iki makarayı doldurduğunda hızlı respin özelliği devreye girebilir. Bu özellik başladığında, iki makaradaki özdeş semboller bulundukları yerde kalacakken, diğer makaralar, oyuncular için daha büyük kazançlara yol açabilecek yeni semboller üretecek.

Neon Blue Wilds Sembolü, oyunun ana sembolü, Lady Jokers hariç tüm sembollerin yerine geçiyor. Lightning Joker Online Slot oyunu herhangi bir dağılım sunmuyor, ancak Joker sembolü hemen hemen aynı şekilde hareket ediyor.

Çevrimiçi bir slot oynatıcı, Lady Joker sembollerinden 2 veya daha fazlasını inecek kadar şanslı olduğunda, bu, oyuncuların makaralarda hangi sembolleri birleştirdiklerine bağlı olarak büyük kazançlar alabilecekleri gizemli kazanma özelliğini etkinleştirecektir. Makaralarda herhangi bir yerde 2 Joker'ı 2x -10.000x'den gizemli bir galibiyet ödülünü birleştirerek, 3 Joker sembolü 100x -10.000x'den nakit ödüller verecektir ve bir oyuncu son derece şanslı olabilir ve 3 joker'ı bir ödeme çizgisine atarsa, bunlar 1000x - 10.000x kaza kazanabilir.

Başka bir eğlenceli yön, kazançlarınızı artırabilecek mükemmel çarpan grev özelliğidir x10. Bu özelliğin kilidini açmak için oyuncuların makaraları tamamen aynı sembollerle veya elbette yerini alabilecek vahşi doğalarla doldurmaları gerekir. Cazip yıldırım makaralara çarptığında, nakit kazançlarınıza rastgele bir çarpan bonusu elde edersiniz.

Yuva özellikleri

  • Çarpıcılar
  • Dağılım
  • Vahşi sembol
  • Ücretsiz döndürme
  • İstiflenmiş semboller
  • Yığılmış vahşi
  • Yeniden Sınırlar
  • Hızlı atış
  • Kumar özelliği

Lightning Joker Online Maksimum Kazanma, RTP ve Volatility

Lightning Joker, zaman zaman son derece yüksek hissedebilen ve oyunda kazançlar arasındaki esnemeler olabilen yüksek volatilite ile oynuyor. Bu yüksek volatilite, çevrimiçi casino oyuncularının bütçeleri ile akıllı olması gerektiği anlamına gelecektir ve otomatik oyun işlevi, oyuncuların iniş kazanmadıklarını hissetebilecekleri uzanmalara yardımcı olabilir.

Varsayılan maksimum kazanç, sağlıklı 10.000 x hissenizdir ve varsayılan maksimum gerçek para kazancı 500.550 £.

Lightning Joker Çevrimiçi Yuva Kararı ve Benzer Oyunlar

Yggdrasil Gaming, burada oynamak için çok eğlenceli olan çok basit, klasik temalı bir yuva sundu. Mystery Win, Hızlı Repin ve Çarpan Strikes Fonksiyonları, bu yuvada dağılım veya serbest dönüş turları olmadığını gerçekten telafi ediyor ve bu sağlayıcıdan bir kez daha pürüzsüz bir teklif.

Büyük nakit kazanç potansiyeli, payınıza kadar 10.000 kata kadar, gerçekten cazibeye katkıda bulunur ve diğer Joker tekliflerinden oldukça farklı hissettirir. Yüksek volatilite oyunda çorak uzanmalara yol açabilir, ancak bu oyun başladığında gerçekten heyecan verici.

Ayrıca Yggdrasil'in Joker Milyonlarca Çevrimiçi Yuvası ve Dark Joker Rizes Online Slot gibi diğer Joker temalı yuvalarını da kontrol etmeye değer olabilir.

Crown of Fire
RTP:
96.% 36
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Time Machine
RTP:
95.% 70
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Düşük
Gonzo’s Gold
RTP:
96.% 11
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Mysterious Egypt
RTP:
96.% 50
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Charms and Clovers
RTP:
96.% 31
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Yüksek
Twin Spin
RTP:
96.% 55
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Phoenix Forge
RTP:
96.% 51
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Wild Beach Party
RTP:
96.% 53
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Cosmic Cash
RTP:
96.% 56
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Rabbit Hole Riches
RTP:
94.% 70
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Jurassic Park
RTP:
96.% 67
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Buffalo Grand Slot Review
RTP:
96.00%
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta