Jimi Hendrix Slot Oyunu

Yazılım:
Netent
RTP:
96.% 90
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Düşük
Bonusfunktion:
Evet
Maximaler Gewinn:
80.000 $.00
Thema:
Ünlüler, müzik

Jimi Hendrix Çevrimiçi Yuva İncelemesi

2016, çok sayıda büyük isim rock grubu markalı yuvalardan oluşan bir koleksiyon olan 'Netent Rocks' 2016 Serisini piyasaya sürdükleri ile kanıtlanan NetenTermentm'de Rock n 'Roll of Roll of NetenTerment yılıdır. Bu kaya yuvası başlıklarının en belirgin olanı - Guns N 'Roses hayranı sormazsanız - Jimi Hendrix Slot Game, Ice tamamen oyun 2016'da duyuruldu. Nisan 2016'nın sonlarında piyasaya sürülen bu yuva, 1960'ların çiçek enerjisi üretimi olan her şeyi kapsıyor.

Yaşamak için en büyük gitarist olarak uzun zamandır bilinen Jimi Hendrix'in hayatı, 27 yaşındayken trajik bir şekilde kısaltıldı. 1970 yılında ölümünün ardından, binlerce şirket, hizmet ve kuruluş, Jimi Hendrix markasını çok az başarı bularak kullanma izni peşinde Hendrix ailesine yaklaştı. Neyse ki, tüm müzik ve slot seven hayranlar için Netent, Hendrix ailesiyle müjdeli müzisyenin adını ve benzerliğini en yeni slot oyunları için kullanması için karşılıklı bir anlaşmaya varabildi.

Netent'in Baş Ürün Sorumlusu Simon Hammon, Hendrix gibi bir simgeyi temsil etmenin sorumluluğunu tam olarak anlıyor:

"Jimi Hendrix tartışmasız şimdiye kadar yaşamış en büyük rock yıldızlarından biri. Jimi Hendrix markalı bir ürün yaratma hakları vermek bir onur ve büyük bir sorumluluktur. Hendrix ailesi ve şirketleri ile birlikte çalışmak Hendrix, L.L.C ve otantic Hendrix, LLC bu oyunda Netent Rocks Serimizi Mevcut En İstenen Ürün Tekliflerinden Birinci Yapmanıza Yardımcı Olacaktır."

Jimi Hendrix Online Yuva Oyunu Hakkında

Bu 5 makaralı, 20 satırlık slot, Netent'in arkasında tam kaynak yelpazesine sahiptir. Powerhouse yazılım tedarikçisi, 'Netent Rocks' Yuvası Serisine son taksitleri için tüm çanları ve ıslıkları çıkardı. Gibi Silahlar ve güller Slot Game, Netent tarafından başlatılan dizideki ilk yuva, Jimi Hendrix Slot, 'Crosstown Trafik' ve 'Küçük Kanat' dahil olmak üzere sanatçının en büyük hitlerinin inanılmaz bir dizisine sahiptir.

Oyun boyunca kullanılan grafiklerin otantik Jimi Hendrix-Look'a sahip olmasını sağlamak için Netent, yüzlerce yüz ifadesi sergileyebilen on Morph hedef sistemi uyguladı. Bu uygulama, Netent'in oyunun üzerinden dağılmış zengin bir Jimi animasyonuna sahip tamamen 3D animasyonlu bir yuva üretmesine izin verdi.

Özellikler, özel ürünler ve semboller

Bu yuva başlığı, çoğu slot oyununa aşina olan tipik sembollerin ve bonusların dışında iki özel özellik sunar. İki özel özelliğin ilki kırmızı gitar yeniden spin. Bu özellik, kırmızı desenli bir gitar görüntüleyen bir sembol göründüğünde etkinleşir; O zaman, makaralar yeniden fırlatırken kırmızı gitar sembollerinin her biri yerinde kalır. Bu, tüm kırmızı gitarlar ekrandan gidene kadar devam eder ve bu da kazanan hesaplamalara başlar.

İki benzersiz özelliğin ikincisi 'Pick and Click' özelliğidir. Bu özellik aslında oyuncuların ücretsiz spin veya kazançlı bir ödeme kazanmak için hoparlörleri seçmesine izin vermek için eklenen bir yan oyundur. Spinler tetiklendiğinde, oyuncular ödülleri üç çeşit halinde alırlar, her biri görünen vahşi sembol türlerine göre farklılık gösterir. 80.000 jetonda bu özellik kesiminden potansiyel kazançlar.

Yuva özellikleri

  • Çarpıcılar
  • Dağılım
  • Vahşi sembol
  • Ücretsiz döndürme
  • Rastgele vahşi
  • Genişleyen vahşi
  • Wilds Transfering
  • Vahşi Değişen Vahşi
  • Yeniden Sınırlar
  • Kumar özelliği
Shark Blitz Jackpot Blitz
RTP:
95.% 10
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta
Football Glory
RTP:
96.% 10
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Millionaire Genie
RTP:
95.% 02
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta
Gates Of Hell
RTP:
96.% 21
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Mysterious Egypt
RTP:
96.% 50
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Castle Builder
RTP:
96.% 47
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
The Angler
RTP:
97.% 10
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Rage of the Seas
RTP:
96.% 04
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Royal Reels
RTP:
92.% 93
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Gorilla Mayhem
RTP:
96.% 50
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Ancient Fortunes - Poseidon Megaways
RTP:
95.% 98
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta