Hellcatraz Slot Oyunu

Yazılım:
Other Game
RTP:
96.% 46
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Bonusfunktion:
Evet
Maximaler Gewinn:
518.400 $.00
Thema:
Fantezi, polisler ve soyguncular, bilimkurgu

Hellcatraz Online Yuva İncelemesi

Hellcatraz, akla gelebilecek en kötü hapishaneden çıkmaya çalışırken ve yanınızda ganimet almaya çalışırken, köprü ve polis sesleri zeminli bir koyda beklediğiniz gibi ayarlanmıştır. 8 bit görüntüler bir oyun değiştirici, yüksek varyans çılgınlığınıza ve bir gündüz veya gece temasına bağlı olarak, iki seçenekle temel oyun üzerinde seçeneklerle 6x6 çılgın formatıdır. Gizem sembolleri ve daha büyük kazanç şansı yaratan kaybolan vahşi doğa ve spin hissinize dayalı özellikler satın alma fırsatı olan bir bonus oyun turu. Biraz alışmak için büyüleyici bir rahatlama oyun yuvası özel!

Tabii ki birkaç değer demo moduna değer ama gerçek para için oynarken, 51.840x maksimum bir kazanç ve 6x6 makaralı harika piksel grafiklerini toplamanın 46.656 farklı yolunu sunuyor.

Hellcatraz Online Yuvası Nasıl Oynatılır

En iyi çevrimiçi CA casinolarında oynamaya tamamen yeni başlayanlarsanız, Hellcatraz da biraz kullanılır. Öncelikle karışık mod ve kilitleme modu arasında seçim yapmanız gerekir - her ikisi de net farklılıklarla birlikte gelir. Mümkünse ikisini de demo modunda deneyin ve daha sonra gerçek paraya geçtiğinizde ne beklemeniz çok daha net olacaktır.

Karışık modda oyun hala yüksek volatilite olarak ayarlanmış ancak kilitleme modundan daha düşük ve karışık gizemli semboller içerecek, kilitleme modunda, bazı ciddi oynaklık seviyelerine sahip yıldızları hedefliyorsunuz ve burada bonus turuna vurursanız O zaman ödüller çok büyük olabilir, ancak Hellcatraz'dan o şanslı kaçış büstünü aramak için bazı çorak dönme için hazırlıklı olun!

Karar verdikten sonra 0'dan bahse girmenizi sağlayın.1 ila 25.00 Ve otomatik oynatmayı kullanmak istiyorsanız, bunu oyun ekranındaki basitlerden tespit etmek ve anlamak için ayarlayın, 10 ila 1.000 spin arasından herhangi bir şey aralarından seçim yapabilirsiniz. Yakında bir hapishane memuru, Körfez'den bir köpekbalığı ve elbette kullanışlı kelepçeler dahil 9 sembole alışacaksınız. Bir veya iki galibiyeti kopyalamak ve kalemden planladığınız koşu yapmak için 3 ila 6 eşleşen sembolden bir şeye ihtiyacınız olacak!

Basit kontroller, modları değiştirme, özelliği satın alma ve ödeme tablosu bilgilerine erişme veya ses ayarlarını ve müzik seçeneklerini değiştirme yeteneği vardır. Starsky ve Hutch temalı arka plan gürültüsünü oldukça sevdik, ancak kesin olan herkes için olmayacak.

Hellcatraz yuvası özellikleri ve ücretsiz dönüşler

Hellcatraz Wilds, büyük turuncu W'lerdir ve basamaklı bir kazançla, dönüşlerde kazanan sembolleri içerir ve daha fazla sembol sunmak ve daha fazla galibiyet şansını artırmak için ücretsiz dönüşler ortadan kalkacaktır.

Gizem Açıklama özelliği çok önemlidir, basamaklı kazançlarla 1 ile 5 arasındaki farklı sayılar önemlidir, aynı iki eşleşmeyi elde edin ve sayı bonus özelliğine sayıldığında kazanan kombinasyonların kilidini açabilirsiniz. Altın anahtarlar normal sembollerle birlikte görünecek ve oyuna devam ederken bunlar 1'den 10'a kadar toplamı ekleyecek. Süper ücretsiz spin bonusunu başlatmak için 2000 tuşuna vurmanız gerekir, bu da doğru gitmezseniz ve satın alma özelliği düğmesinden satın almazsanız - bu özellik yalnızca Hellcatraz'ın belirli sürümlerinde mevcuttur, bu yüzden orada değilse Don ' T Panik!

Ücretsiz spinler sırasında hala basamaklı kazançlar elde etmek ve altın gizem sembollerinden tencereye birkaç ücretsiz dönüş eklemek mümkündür, ikisi makaralarda iki basamaklı galibiyetle daha iyi olursunuz ve iki ücretsiz spin tarafından daha iyisiniz.

Yuva özellikleri

  • Çarpıcılar
  • Dağılım
  • Vahşi sembol
  • Ücretsiz döndürme
  • Yeniden Sınırlar
  • Basamaklı makaralar
  • Hızlı atış
  • Kumar özelliği
  • Geri çekilme

Hellcatraz Maksimum Kazanma, RTP ve Volatilite

Hellcatraz, rahat (yüksek volatilite) ve kilitleme (süper yüksek volatilite) arasındaki modlarda bile, 96 en iyi kasa RTP'si olan Relax Gaming stüdyosundan ciddi bir şekilde değişken çevrimiçi yuva teklifidir.Kilitleme modundan% 46. Kazanmanın 46.656 yolu ve mümkün olan maksimum 51.840x kazanç var ve slot inceleme ekibi Hellcatraz'ın Kanada'daki yüksek risk oyuncularına hitap edeceğine ikna oldu.

Hellcatraz Kararı ve benzer çevrimiçi yuvalar

Hellcatraz'ı incelemek için zaman ayırmak eğlenceliydi, Pixel'den ilham alan grafiklerle başlayan çok farklı bir oyun, Alcatraz'da net temalı oyun ve başlamak için gereken sayısız seçenek ve matematiksel beyin çalışması.

Oyuna girdikten ve döndükten sonra bazı büyük kazançlar için potansiyel vardı ama nihayetinde oynaklık seviyeleri ve karmaşık tetikleyiciler göz önüne alındığında bir süre bekliyor olabilirsiniz. Uzak geçmişte bir Sega Games Head olsaydınız, hemen rahat hissedeceğiniz, ancak sabırlı olun ve Hellcatraz'da bir seansa yerleşmeden önce iyi bir uygulama vereceğinizden emin olun. Bu sizin için oyun olduğu için risk alıcıları ve retro grafik hayranları ileri adım atın.

Başka bir hapishane temalı video yuvasını denemek istiyorsanız, klasik polisler n soyguncuları daha az risk iştahına sahip olanlara hitap edebilir, ancak yine de Hellcatraz'da kesinlikle keyif aldığımız eski okul hissini koruyabilir.

Treasure Mine Power Reels
RTP:
95.% 75
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Royal Unicorn
RTP:
96.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Mega Power Heroes
RTP:
96.% 70
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta
Grill King
RTP:
95.% 70
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta
Book of Ra
RTP:
96.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Coin Bash
RTP:
96.% 12
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Primal Hunt
RTP:
96.% 10
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Midas Coins
RTP:
96.% 02
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Everybody's Jackpot
RTP:
94.% 01
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Düşük
Treasure Tracks
RTP:
96.% 39
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Rainbow Riches Reels of Gold
RTP:
98.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Taco Brothers
RTP:
96.% 30
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta