Guns N' Roses Slot Oyunu

Yazılım:
Netent
RTP:
96.% 98
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Bonusfunktion:
Evet
Maximaler Gewinn:
200.000 $.00
Thema:
Ünlüler, müzik

Guns N 'Roses Online Yuva İncelemesi

2016'nın başlarında piyasaya sürüldü, Netent's Silahlar ve güller Slot, ikonik grubun merakla beklenen 30. yıldönümüne karşı yıldız bir haraç. Müzikal ilgisi olmayan günlük slot oyuncusu için bile, Silahlar ve güller Slot, sizi eğlendirmek için yeterli ilginç özellikler olduğu için son derece eğlenceli 5 makaralı, 20 satırlık bir yuva oynama şansı sunuyor.

Guns N 'Roses Online Yuva Oyunu Hakkında

Silahlar ve güller Çevrimiçi slot oyunu, grubun en unutulmaz anlarının destansı bir montajı ile son otuz yıldaki sayısız çekiliş performanslarından başlar. Giriş, bu özel yuvanın özelliklerinin kısa bir dökümüne yol açar, daha sonra inanılmaz bir film müziğine ve birinci sınıf oyuna atlar.

Netent, böyle ikonik bir marka ile ortak olma fırsatının geçemedikleri bir marka olduğunu biliyordu. Büyük rakipler yıllardır Monster Entertainment Brands ile anlaşma sağlıyor ve Netent'in bu tekneyi kaçırma planı yoktu. Yuvalar her zaman çevrimiçi kumar operatörleri için en büyük çekiliş olmuştur ve bu, şu anda her operatör tarafından sunulan slot oyunlarının yanı sıra bu yuvalara bağlı markalar tarafından en belirgindir. Oyuncular, Adalet Ligi ve Maymunlar Gezegeni gibi büyük film markalarından sonra oluşturulan yuvaların tadını çıkarabilir ve diğer daha benzersiz markalar gibi Pimped Slot Games'in uluslararası ünlü şovmenle bağlantısı, Snoop Dogg. Karışıma müzik eklenmesi sadece bir zaman meselesiydi.

Özellikler, özel ürünler ve semboller

Netent, 20 payline ile en yeni 5 makara yuvasının göz alıcı, kullanıcı dostu özelliklerle dolu olmasını sağlamak için yorulmadan çalıştı. Oynatıcıyı ilk sıraya koyan Netent, bir otomatik oynatma işlevi de dahil olmak üzere bir dizi benzersiz özellik içeren bir slot oyunu sağladı - kullanıcılara manuel müdahale olmadan 1.000'e kadar spin verir - ve ses ve oyun hızı gibi ayarları özelleştirme seçenekleri sunar. Eylemi 0 gibi kısa bir sürede katılabilirsiniz.20 ve spin başına maksimum 200 bahis yapın, yani yuvaya her türlü bütçeye sahip oyuncular için erişilebilir.

Netent, Guns n ’Roses logosu şeklinde bir vahşi gibi, oyuna dağılmış birinci sınıf özelliklere ek olarak, grubun klasik şarkılarını ekrandaki eylemleriyle senkronize etmek için bir ses sistemi oluşturdu. Benzersiz bir şarkı seçimi alanının eklenmesi, oyunculara grubun unutulmaz hitlerinin tadını çıkarma fırsatı verir "Ormana hoşgeldin", "Sweet Child O Mine" ve "sonbahar yağmuru" Hangi sırayla ve her zaman isterler, yuvanın tadını çıkarırken seçerler.

Bunların hepsi çok heyecan verici olsa da, oyuna bir tür bonus eklemezse netent netent olmaz. Bonus özelliği, bir, üç ve beş makaraya üç rekor sembolü indirerek tetiklenir. Ödülünüz bonus çarkı döndürerek belirlenir. Encore Free Spins Bonus size 10 Ücretsiz Dönümle Ödüller. Her bir spinde bir bant üyesi, bu kazançları arttırmak için iki, üç veya dördü genişleyen bir vahşi olarak görünecektir. Kalabalık Pleaser Bonus, bir sonraki seviyeye geçmek için belirli miktarda para toplamanız gereken bir oyundur (Seviye 2 için 60, Seviye 3 için 300). Üç seviyede 800 madeni para kazanmak ödülünüzü ikiye katlayacak. Ayrıca 3 ücretsiz dönüş sembolü toplayarak 10 ücretsiz dönüş kazanabilirsiniz. Sonunda size bonus çarkta görüntülenen madeni para miktarını ödüllendiren madeni para galibiyeti bonusu var.

Buna ek olarak, yığılmış vahşi (efsane dönüşler) ve çarpan (solo çarpan) dahil olmak üzere ücretsiz spinleri rastgele kazanabilirsiniz. Ana oyunda, temelde makaraların merkezinde görünen bir haç şeklinde büyük bir vahşi olan yıkım için iştahı da karşılayabilirsiniz. Bonus sembolü dışındaki tüm sembolleri değiştirir.

Netent, endüstri trendleriyle açıkça temas halinde, Silahlar ve güller Yuva oyunu mobil uyumlu idi. Yuva, iOS, Android ve Windows Phone işletim sistemleri dahil olmak üzere çoğu mobil cihazda kullanım için tamamen optimize edilmiştir. Bu nedenle, bu son derece eğlenceli yuva oyununun tercihinizdeki bir cihazda göz attığınızdan emin olun!

Yuva özellikleri

  • Çarpıcılar
  • Dağılım
  • Vahşi sembol
  • Ücretsiz döndürme
  • Yığılmış vahşi
  • Rastgele vahşi
  • Genişleyen vahşi
  • Yeniden Sınırlar
  • Kumar özelliği
Hot 81
RTP:
96.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Red Hot Wild
RTP:
96.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Sonic Links
RTP:
96.% 06
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Yüksek
Joker Gems
RTP:
96.% 30
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta
Red Hot Volcano
RTP:
95.% 71
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Stacked
RTP:
96.% 39
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Forge of Gems
RTP:
96.% 20
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Northern Sky
RTP:
96.% 57
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
9 Blazing Diamonds WOWPOT
RTP:
93.% 30
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta
Piggy Bank Farm
RTP:
96.% 29
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Bounty Gold
RTP:
96.% 50
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Sushi Yum Yum Extra Wasabi
RTP:
93.% 23
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta