Gladiator - Road to Rome Online Slot Oyunu

Yazılım:
Playtech
RTP:
95.% 05
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta
Bonusfunktion:
Evet
Maximaler Gewinn:
CA $ 600.000.00
Thema:
Filmler, Aksiyon/Macera, Antik Roma

Gladyatör: Roma'ya Yol Çevrimiçi Yuva İncelemesi

Playtech'teki insanlar, iyi bir şey üzerinde olduklarını ve başarılı gladyatör online slot oyun serilerinin üçüncü taksitinde perde arkasında ateşli bir şekilde çalıştıklarını biliyorlar. Sonuç, Russell Crowe'un oynadığı Hollywood Epic'e dayanan aşamalı bir ikramiye yuvası olan Roma'ya Yol. Aussie oyuncusu aslında burada makaralarda yer almıyor, ancak 2000 filminden Joaquin Phoenix, Oliver Reed ve diğer çeşitli karakterler için hala bol yer var. Roma'ya giden yol, oyunculara büyük miktarda nakit kazanma şansı veren ilerici bir ikramiye ile bağlantılıdır ve ortalama oyuncunun daha fazlası için geri gelmesini sağlamak için yeterli bonus tur ve özelliklere sahiptir. Öyleyse kalkanını tozdan çıkarın ve kılıcını cilalayın… Colosseum'a geri dönüyoruz.

Gladyatör Yolu Hakkında Roma Çevrimiçi Yuva Oyunu

Roma'ya Gladyatör Yolu, beş makaranın her dönüşüyle 25 maaş ve sayısız yola sahiptir. Temel semboller, filmdeki karakterler ve zırh, kalkan ve kask gibi bir Roma savaşçısı bulmayı beklediğiniz öğeleri temsil eden simgelerdir. Playtech'ten önceki gladyatör başlıklarının hayranları, tiyatro görselleri ve keskin ses patlamaları tarafından yaratılan hızlı tempolu eylemi ve atmosferi, her kazanan kombinasyonu selamlayan atmosfere aşina olacaklar. Roma'ya giden yol, bu yönleri 3D grafik ve yepyeni bir film müziği ile bir sonraki seviyeye taşıyor.

Roma'ya giden yol, en azından vahşi değil, bir dizi özel sembolü kullanır - bu da diğerlerinin yerine, 40x en büyük ödül için dağılımın yerine geçebilir. Dağılım, bu arazilerinizdeki bu arazilerin üç veya daha fazlası olması durumunda Colosseum ücretsiz oyunların tetiğidir. Roma'ya Gladiator Road ile büyük kazanmak için inanılmaz fırsatlar var. Yeni başlayanlar için PlayTech’in İlerici Jackpot Ağı ile bağlantılıdır, bu da oldukça yakışıklı bir maaş gününe yol açabilir. İlerici ödemenin yanı sıra, 45.000x en büyük ödülün payınız burada kazanılabilir.

Özellikler, özel ürünler ve semboller

Kalkan dağılım sembolü ücretsiz spin bonusunu tetikler: üç dağılım beş freebies kazanır, dört saçma sekiz ücretsiz dönüş verir ve beş set bir düzine ücretsiz olanı verir. Oyuncular daha sonra bir "onları seç"-Stil Özelliği. Ekranda çok sayıda kalkan görüntülenecek ve işiniz, çarpanları, dürtüleri, ödeme artışlarını, ekstra ücretsiz dönüşleri ve daha fazlasını içeren nakit ödülleri ve diğer hediyeleri ortaya çıkarmak için favorilerinizi seçmektir. İşte Colosseum Free Spins turunda kapmak için neler olduğunu hızlı bir şekilde özet:

 • Çarpan - 9 kat daha fazla olabilecek kazançlarınızda 3x bonus çantalayın
 • Ekstra ücretsiz dönüşler - Üç ek freebies kazanılabilir
 • Vahşi dürtme - Gladyatör sembolü bütün bir makarayı vahşice sürükler
 • Ödeme artışı - Rastgele bir sembolün değerini 5x arttırır
 • Ekstra vahşi - Rastgele seçilen bir sembol, tur süresi boyunca vahşi hale gelir
 • Ekstra dağılım - Bir saçılma olmak için rastgele seçilmiştir, makaralarınızın her yerinde üçünü ödemek

Ücretsiz dönüşler daha sonra yukarıdaki gibi kazanılan özelliklere göre oynar, bu nedenle 12 ücretsiz dönüşte 9x çarpan elde etme fırsatı var. Dikkate alınması gereken son bir özel sembol var: kask bonusu. Bunlardan üçünü makaraların orta üçlüsüne inin ve Gladyatör Bonus özelliğini tetikleyeceksiniz. Burada Bronz, Gümüş ve Altın Mevcut Dokuz Kask Sembolü Sizin İçin Toplanıyor - Altın, doğal olarak en büyük kazanan. Dokuz kaskın hepsi altın ise, ilerici ikramiyeyi kazanacaksınız!

Yuva özellikleri

 • Çarpıcılar
 • Dağılım
 • Vahşi sembol
 • Ücretsiz döndürme
 • İstiflenmiş semboller
 • Yığılmış vahşi
 • Rastgele vahşi
 • Yeniden Sınırlar
 • Nudge özelliği
 • Kumar özelliği
 • Geri çekilme
Sunset
RTP:
96.% 58
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Dragon’s Pearl
RTP:
95.% 26
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Age of the Gods - God of Storms
RTP:
96.% 14
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta
Sherlock & Moriarty WowPot
RTP:
92.% 10
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta
DJ Wild
RTP:
96.% 30
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Birds On A Wire
RTP:
97.% 20
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Jackpot Jester Wild Nudge
RTP:
95.% 10
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Diamond King Jackpots
RTP:
96.% 44
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Fruit Rainbow
RTP:
96.% 53
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
The Goonies Jackpot King
RTP:
96.% 06
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta
Misery Mining
RTP:
96.% 09
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Take Santa's Shop
RTP:
96.% 08
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta