Bronco Spirit Slot Oyunu

Yazılım:
Pragmatic Play
RTP:
96.% 63
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Bonusfunktion:
Evet
Maximaler Gewinn:
100.000 dolar.00
Thema:
Hayvanlar, altın/altın madeni para, vahşi batı

Bronco Spirit Review

Hem Kızılderili hem de hayvan temalı slot hayranlarına hitap eden Bronco Spirit, Kuzey Amerika'nın vahşi atlarına odaklanıyor. Burada bu vahşi canavarları 5x4 makarada, 75 maaşlı video yuvasında süreceksiniz. Paraları toplamak, oyunun adıdır, yol boyunca rastgele vahşi semboller kazanır ve hemen köşede bazı ücretsiz dönüşler ve büyük kazançlar kazanma şansı.

Prairie'nin canlı görüntüleri makaralara eşlik eder, arka planda çevredeki dağlar, vahşi doğaları, atları, atları, sigara boruları, teepees, tomahawks, kamp ateşleri ve dört takım elbise kartı içeren sembolleri çerçeveleyen.

Vahşi semboller her on dönüşten sonra tetiklenir ve bu şekle giden yolda toplanan madeni para sayısına bağlı olarak birikir. Ten, toplanabilecek maksimum miktardır, bu da semboller yolunuza düşerse, lezzetli bir ödemeye yol açabilecek - payınızdan 1472x katına kadar -.

Bronco Spirit Online Yuva Ayrıntıları

Bronco Spirit, yeni oyuncuların çevrimiçi slot sitelerinde atlamak için mükemmel bir giriş olan basit bir oyundur, ancak yine de daha deneyimli kampanyacılara hitap edebilir. Pragmatic Play, bu sürümü birden çok platformda optimize etmeyi sağladı, yani iOS veya Android olsun, masaüstü bilgisayarınızda, tabletinizde veya mobil cihazınızda Bronco Spirit oynayabilirsiniz.

Bronco Spirit'i yükledikten sonra, daha sonra Conc $ 0 arasında değişen payınızı seçeceğiniz renkli zemin tarafından sunulacaksınız.Yüksek silindirler için 10 C $ 'a kadar 10. Oradan, otomatik oyun da mevcuttur, ancak bunun sizin için doğru yuva olduğundan emin olmak için önce ücretsiz bir sürüm oynamayı denemenizi öneririz.

Daha düşük ücretli semboller, beş eşleşirse 100 $ 'a kadar ödüllendirilirken, kazançlı yüksek ücretli semboller, zorlu çeliklerden dördünü inerseniz 1250 $' a değebilir. Bonus sembolü tüm makaralarda görünür ve tüm semboller için vahşi sembol bonus. Sadece 10. dönüşte ve ücretsiz dönüşler sırasında dolaşan bir vahşi olarak görünür. 3 veya daha fazla bonus sembolü vurmak ücretsiz dönüşleri tetikler.

Bronco Spirit Özellikleri, Ücretsiz Spin Bonusları

Bronco Spirit ile ücretsiz spin ve bonus kazanma şansı var, bu kesinlikle. Bu ücretsiz dönüşler ve bonuslar, sizi daha büyük bir ödemeye yönlendirecektir, bu yüzden verimli olabilecekleri için gözlerinizi soyun.

Üç veya bonus sembolü vurmak size bazı ücretsiz dönüşler getirecektir. 3 Bonus Ödülü'ne rastlamayı başarırsanız, 7 Wilds ile 5 Ücretsiz Spin veya 4 Wilds ile 15 Ücretsiz Dönüş seçebilirsiniz. Seçim senin!

Ama burada bitmiyor. Land 5 Bonus Ödülü'ne gelirseniz, 7 Wilds ile 15 Ücretsiz Dönüş veya Ağız Saldırıcı 45 Free Spin ile 4 Wilds seçebilirsiniz. Bu gerçekten şaşırtıcı sayıda ücretsiz dönüş ve - şanslıysanız - büyük bir maaş gününe yol açabilir.

Belirtildiği gibi, SEVİYORUMLARI SEÇİMİNİZE BAŞLAYACAKTEN bir dizi Wild eklenir. Turun sonuna kadar ekranda kalırlar, pozisyonları rastgele değiştirirler. Ekranda herhangi bir sayıda Wild, 2x çarpanları rastgele ortaya çıkarabilir, bu da göründükleri herhangi bir oyun çizgisinde birbiri. Üç dağılım sembolü, yeni bir serbest dönük döner ve bunlardan kaçının kazanabileceğiniz konusunda bir sınır yok. En azını söylemek heyecan verici bir yuva deneyimi!

Yuva özellikleri

  • Çarpıcılar
  • Dağılım
  • Vahşi sembol
  • Ücretsiz döndürme
  • Yürüyüş vahşi
  • Rastgele vahşi
  • Çarpan vahşi
  • Yeniden Sınırlar
  • Kumar özelliği

Bronco Spirit Maksimum Kazanma, RTP ve Volatilite

Bronco Spirit orta volatilitede oynar, yani bu çevrimiçi yuva daha sık ödeme yaparken, potansiyel ödemeler yüksek volatilite yuvalarından önemli ölçüde daha düşüktür. Bu, Bronco Spirit'in en önemli tuzaklarından biri ve daha düşük riskle oynamaktan hoşlananlar için kesinlikle daha uygun bir yuva.

96 cömert bir RTP.% 63, bu nitelikteki yuvalar için endüstri standardı ile ilgilidir ve paranız için kesinlikle size patlama verecektir.

Bronco Spirit Özeti ve Benzer Çevrimiçi Yuvalar

Binlerce çevrimiçi slot oyununu test ettik ve Bronco Spirit'in sunduğu şeyden etkilendik. Daha düşük ödemelere rağmen, bu pragmatik oyundaki takımdan sağlam bir başlık. Bu tür söz konusu olduğunda her türlü deneyimin oyuncularına hitap eder ve sürünün geri kalanından öne çıkar!

Bronco Spirit fantezinizi gıdıklarsa ama daha büyük bir maaş günü seviyorsanız, neden sizi Birleşik Devletler Zihin Çerçevesinde tutan Amerikan Diner'ı kontrol etmiyorsunuz, IGT'den Fire Horse Online yuvası da şansı isteyenler için ilgi çekici bir seçenek olacaktır. Parklalarını maksimum artırmak için.

Hellcatraz
RTP:
96.% 46
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Dream Destiny
RTP:
95.% 88
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Cirque Chinois
RTP:
94.% 90
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Links of Ra
RTP:
96.% 20
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Fire Horse
RTP:
96.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Chibeasties
RTP:
96.% 20
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Champion Raceway
RTP:
96.% 66
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
What the Fox Megaways
RTP:
95.% 71
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Safari Sam 2
RTP:
96.% 30
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Fruit Warp
RTP:
97.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
King Arthur
RTP:
95.% 07
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Book of King Arthur
RTP:
96.% 10
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek