Beauty Fairy Slot Oyunu

Yazılım:
Amatic Industries
RTP:
96.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Bonusfunktion:
Evet
Maximaler Gewinn:
250.000 $.00
Thema:
Hayvanlar, fantezi

Güzellik Peri Online Yuva İncelemesi

Beauty Peri By Amatic, bu dünyaca ünlü yazılım sağlayıcısından sunulan en görsel olarak çekici yuva başlıklarından biridir. Sadece bir dönüşte 250.000 madeni para kazanabilirsiniz. Zengin grafikler ve fantezi teması sizi hem büyüleyici hem de heyecanlandıracak. Göz kamaştırıcı vahşi doğalar, bonus dönüşler, istiflenmiş semboller ve dağılımlar, bu 6 makara, 3 satırlık video yuvası oyununda sizi büyülemeyi bekliyor. Güzellik perisine katılabilir ve tablet, masaüstü ve mobil cihazlar dahil olmak üzere tüm cihazlarda büyülü dünyasındaki makaraları döndürebilirsiniz. Amatic'in Beauty Fairy'nin neden çevrimiçi casino sitelerinde bu kadar çok oyuncunun bakışını yakaladığını görmek kolaydır. Bildiğiniz her şey için okumaya devam edin.

Güzellik Fairy Online Yuvası Nasıl Oynanır

Bu 3x6 oyunda 20 maaş hattı var ve her iki yollu maaş sunuyor. 10 veya 20 maaş hattı seçebilirsiniz. Spin başına maksimum 20 madeni paraya kadar en az 1 madeni para bahse girebilirsiniz. Kırıltık 250.000 jetona kadar değerli ödüller var. Sembolleri değerlendirmek isterseniz, ödeme yapısı ekranın sağındaki soru işaretini tıklayarak bulunabilir. Otomatik Oyun sekmesi sağ altta bulunur ve manuel olarak 'spin'e çarpmaktan bir mola sunar.

Makaraları hareket halindeyken döndürmeyi sevenler için Amatic, güzellik perisinin mobil optimize edilmesini sağladı. Bu büyüleyici oyuna Android ve Apple Cihazları dahil herhangi bir mobil cihazdan erişebilirsiniz. Beauty Peri Mobil Yuvası, masaüstü oyunu kadar büyüleyici.

Güzellik peri özellikleri ve ücretsiz dönüşler

Güzellik Fairy arayüzünün koyu mavi arka planı, çarpıcı renkli sembollerle dekore edilmiştir. Standart J, Q, K ve A'yı içeren temel sembollerle birçok kazanan kombinasyon oluşturabilirsiniz. Bu parlayan alt sembollerden herhangi birinin inişi, 5x veya 10x arasında kazandığınızı görecektir. Bu büyülü ormanda büyüyen bazı mantarlar ve çilekler keşfedebilirsiniz, her biri 500X'e kadar değere sahiptir. Bir sinek kuşu makaraların üzerine çırpınırsa, payınız 1000x'e kadar ödüllendirileceksiniz.

En iyi ödeme sembolü ve ilgi odaklı bayan kendisi güzellik perisidir. Güzellik peri ile karşılaşacak kadar şanslıysanız, sizi göz kamaştırıcı 250.000 jetonla ödüllendirecek. Kelebek sembolü vahşi sembol olarak işlev görür ve bonus sembolü hariç diğer tüm sembollerin yerini alır. Heyecan eklemek için, bir çiçek sembolü aynı anda makaralar 1 ve 6'ya indiğinde 7 bonus tur ödüllendirilir. Kelebek vahşi doğa turu sırasında yapışkan hale gelir, bu da birikmelerine ve size daha büyük kazançlar sağlamalarına izin verir. Yığılmış Wilds ile Güzellik Peri Bonus Tur, bazı önemli ödüller kazanabileceğiniz yerdir.

Yuva özellikleri

  • Çarpıcılar
  • Dağılım
  • Vahşi sembol
  • Ücretsiz döndürme
  • Yapışkan vahşi
  • Yığılmış vahşi
  • Yeniden Sınırlar
  • Kumar özelliği
  • Geri çekilme

Güzellik Peri Maksimum Kazanma, RTP ve Volatilite

Amatic By Beauty Fairy, orta volatilite oyunu ve% 96'lık bir RTP sunuyor. Sadece bir dönüşte büyülü 250.000 jeton kazanabilirsiniz.

Güzellik Peri Kararı ve Benzer Çevrimiçi Yuvalar

Amatic, çeşitli oyuncuların paranlarına uygun çarpıcı ve estetik hoş bir video slot oyunu yarattı. Beauty Peri, kurmak kolay bir oyundur ve sadece 1 ek bonus turdan oluşur, bu da herhangi bir beceri seviyesinden oyuncuların anında makaraları döndürmeye başlayabileceği anlamına gelir. Bonus turları, ücretsiz dönüşler ve yığılmış vahşi doğa ile sizi ödüllendirmeyi bekleyen 20 maaş hattı ile- Beauty Fairy büyüleyici bir eğlence ile doludur.

Biraz daha fazla riske sahip bir oyun için Amatic'in denemek için başka heyecan verici oyunları var. Enchanted Kleopatra, büyük bir 10.000x ile ödüllendirebilecek güzel bir bayan. Büyük oynamayı seven oyuncular için 243 kazanma yolunu ve yüksek volatilite sunuyor. Lady Joker, 50 maaş ve risk alan kumar özelliği sunan başka bir şanslı bayan. Bu amatik oyunları ve daha fazlasını en iyi çevrimiçi slot sitelerimizden herhangi birinde oynayın.

Book of Ra
RTP:
96.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Diamond King Gold
RTP:
96.% 44
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Yüksek
Sunny Fruits - Hold and Win
RTP:
95.% 05
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Temple Tumble Megaways
RTP:
96.% 25
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Royal Dragon Infinity Reels
RTP:
95.% 85
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Bells on Fire
RTP:
96.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Joker King
RTP:
96.% 50
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Eye of Horus
RTP:
96.% 31
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Miss Wildfire
RTP:
96.% 10
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Jade Shuriken
RTP:
96.% 24
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Joker Gems
RTP:
96.% 30
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta
Gold Strike Bonanza
RTP:
95.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta