Batman and the Batgirl Bonanza Slot Oyunu

Yazılım:
Aristocrat
RTP:
96.00%
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta
Bonusfunktion:
Evet
Maximaler Gewinn:
120.000 $.00
Thema:
Filmler, çizgi romanlar, fantezi

Batman ve Batgirl Bonanza Çevrimiçi Yuva İncelemesi

Batman ve Batgirl Bonanza Online Slot Game, kamp ve renkli bir stil ve aynı zamanda meraklı bir makaraya sahip beş makaralı, 60 ödeme hattıdır. Batman ve Batgirl Bonanza slot makinesinin ilk iki makarasının sadece iki satırı var, diğerlerinin de üçü var. Batman ve Batgirl Bonanza Yazılım Sağlayıcısı Progressive Jackpot, etkinleştirilebilecek ücretsiz spin bonus turlarıyla bağlantı kurmak için bu olağandışı kurulumu seçti.

Batman ve Batgirl Bonanza Çevrimiçi Yuva Oyunu Hakkında

Batman ve Batgirl Bonanza, Caped Crusader ve Boy Wonder Robin'i Batgirl ile birlikte görüyor, Yvonne Craig'in hit TV şovunda oynadı. Karakterlerin kadrosunda Wayne Manor’ın kendi uşakları Alfred Pennyworth. Oyunun temeli, mevcut üç süper kahramandan bir Bat-Gang kooperatifi yapmaktır, bu da bonusları tetikleyecektir. Yazılım Sağlayıcısı PlayTech, Batgirl’in Bonanza için mükemmel bir uyum olan 60'ların sallanan bazı müzikleriyle sahneyi ayarlıyor. Video yuvası, orijinal TV şovunu böyle bir kült başarısı haline getiren ilginç çizgi roman niteliklerini yakalar. %96'lık bir oyuncuya dönüş (RTP) oranı ile, oyunun tadını çıkarmak için kesinlikle TV dizisinin hayranı olmanıza gerek yok.

Batman ve Batgirl Bonanza. Bu, DC Comics Slot Games oyuncularına, daha küçük mini ve küçük ikramiyelerden daha büyük majör ve büyük ikramiye kadar dört ikramdan birini kazanma şansı sunuyor. İkincisi, 200.000 £ 'dan başlayan ve milyonlarca insana ulaşan en yüksek ücretlidir. Oyuncular, sunulan dört ilerici ikramdan birini kazanmaları garanti edilen ikramiye oyununu rastgele tetikleyerek kazanırlar.

Özellikler, özel ürünler ve semboller

Üç süper kahraman - Batman, Robin ve Batgirl - makarada birkaç farklı sembol türü olarak görünür. Bireysel olarak, istiflenmiş veya ödeme hattındaki karakterlerden biriyle eşleşecek eşleştirilmiş bir sembol olarak görünürler. Diğer semboller arasında bir Batman yardımcı kemeri, Batgirl’in motosikleti ve güvenilir bir Batarang. BatSignal, potansiyel kötü adamları önlemek için makaralarda ortaya çıkıyor ve aynı zamanda burada vahşi sembol gibi davranıyor. Diğer tüm sembolleri, bir zamanlar bonus dağılım sembolü istisnası ile değiştirebilir. Bunlar oyunun bonuslarını tetiklemek için aramak istediğiniz şeydir.

PlayTech, başlangıçta daralmış makaralarla olağandışı kurulum için bir nedenden dolayı seçti: sunulan bonuslar buna bağlı. Batgirl kilitli Respins bonusu, herhangi bir Bat-Gang kooperatifi veya Wilds dahil olmak üzere ilk iki makaraya eşleşen sembolleri karaya çıkardığınızda tetiklenir. Bu gerçekleştikten sonra, beş ücretsiz dönüşün tadını çıkarırken ilk iki makara kilitlenir.

Diğer bonus turu Batman Team-Up Free Spins. Bu, pembe bonus dağılım sembollerinin üç veya daha fazlası, 3, 4 ve 5 makaralarında herhangi bir yerde göründüğünde başlatılır. Oyuncular daha sonra üç süper kahramandan birini ortaya çıkarmak için dönen kartlar seçin, bu da üstte karşılık gelen bir metreye katkıda bulunur. Batman You Kazandı 25 Ücretsiz Spin, Batgirl 17 ve Robin 12. Ücretsiz dönüşlerde ayrıca makaralar 1 ve 2'de süper boy 2x2 sembolü bulunur.

Yuva özellikleri

  • Çarpıcılar
  • Dağılım
  • Vahşi sembol
  • Ücretsiz döndürme
  • Muazzam semboller
  • Rastgele vahşi
  • Yeniden Sınırlar
  • Hızlı atış
  • Kumar özelliği
  • Geri çekilme
Free Reelin’ Joker
RTP:
96.% 17
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Book of 99
RTP:
99.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Eye of Horus
RTP:
96.% 31
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Miami Nights
RTP:
96.% 08
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Slots Angels
RTP:
96.% 89
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta
Candy Bars
RTP:
93.% 85
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta
Immortal Glory
RTP:
96.% 19
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Jewel in the Crown
RTP:
98.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Pizza Prize
RTP:
95.% 40
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Santa’s Stack
RTP:
96.% 27
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Faerie Spells
RTP:
96.% 03
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta
Lucky Bells
RTP:
96.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta