Age of the Gods - Goddess of Wisdom Online Slot Oyunu

Yazılım:
Playtech
RTP:
94.% 94
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta
Bonusfunktion:
Evet
Maximaler Gewinn:
CA $ 100.000.00
Thema:
Fantezi, aksiyon/macera, antik Yunanistan

Tanrıların Çağı: Bilgelik Tanrıçası Çevrimiçi Yuva İncelemesi

Tanrıların Çağı: Bilgelik Tanrıçası Online Yuvası, Playtech tarafından geliştirilen Gods Serisi Çağındaki En Son. Beş makar, 20-ödeme aşamalı yuvası, efsanevi Yunan tanrılarıyla dans etmek için Olympus Dağı'nın yüksekliklerine tırmanıyor. Bilgeliğin tanrıçası Athena merkez sahne alırken, makaralar altınla süslenmiş mermer sütunlar arasına yerleştirilir.

İlerici Jackpot serisinde, oyuncuları Apollo, Poseidon, Hercules ve Tanrıların Kralı dahil olmak üzere güçlü tanrılara ve Titanlara yeniden tanıtan sekiz oyundan biri, Zeus. İlk oyunlar Mayıs 2016'da PlayTech tarafından piyasaya sürüldü ve yazılım sağlayıcısı kanala birkaç yeni başlık ekledi.

Playtech Casinoları hayranları, Tanrıların Çağı: Bilgelik Yuvası Tanrıçası ile hayattan daha büyük karakterlere dayanan iyi cilalanmış bir oyun bekleyebileceklerini bilecekler. Şirket ayrıca Batman ve Catwoman Cash, Batman ve Batgirl Bonanza ve Batman ve Riddler Riches gibi oyunlarla Adam West’in 1960'lı Batman TV şovuna bağlı bir dizi de dahil olmak üzere DC çizgi roman karakterlerine dayanan yuvalar geliştirdi.

Tanrıların Yaş Hakkında: Bilgelik Tanrıçası Çevrimiçi Yuva Oyunu

Oyuncular Tanrıların Yaşına Başlar Başlar: Bilgelik Yuvası Tanrıçası, Athena ile tanışmak için Olympus Dağı'ndaki bir tapınağa tırmanmak için eski Yunanistan'a taşınırlar. Efsanevi güzelliğine göz atmaya ve bilgelik sözlerinden öğrenmeye çalışacaklar, böylece oyun sırasında rastgele tetiklenen dört ilerici ikramdan birini görebilirler.

Playtech’in geliştiricileri ekibi, Age of the Gods serisinde kesintisiz animasyon, gişe rekorları kıran görseller ve gürültülü bir puanla etkilemeye devam etti. Bunların hepsi büyük bir ilerici ikramiye kazanma potansiyeli ile sınırlıdır. Bütün bunlar bu yüzden tüm en iyi yuvalarda yer alan bu yuvayı bulacaksınız.

Özellikler, özel ürünler ve semboller

İlerici ikramiyenin yanı sıra, Tanrıların Çağı: Bilgelik Tanrıçası Slot Makinesi, oyunun kendisi sırasında büyük kazanmanın birçok yolunu sunar. En yüksek puan alan sembol, Gorgon Medusa'nın başı tarafından işaretlenmiş kalkandır. Mitolojik masalda, onu gözüne bakmak için Stone'a döneceksiniz, ancak burada Medusa’nın kafası, tam bir ödeme çizgisine iniyorsa size 5.000 kat galibiyet verecek.

Athena'nın kendisi oyunun vahşi simgesidir. Sadece orta üç makarada görünür ve baykuş dağılımı hariç tüm semboller için değiştirilebilir. Baykuş, Battle oyunu bonus özelliğini müjdeleyen bir parşömen taşır ve bu kanatlı habercilerin üç veya daha fazlası makaralarda görünürse oyuncular buna girer.

Bonus savaş modu devreye girdikten sonra, oyuncular şehri saldırıdan savunmalı. Athena, aralarından seçim yapabileceğiniz üç bonusdan birini verecek-on ücretsiz dönüş, dört kez çarpanla yedi ücretsiz dönüş veya iki kez çarpanla 14 ücretsiz dönüş. Ücretsiz oyunlar sırasında, Athena’nın tüm Wilds, göründükleri tam makarayı dolduracak. Tanrıların Çağı: Bilgelik Tanrıçası açıkça başka bir slot oyunu değil, bu yüzden aksiyonu kaçırmayın!

Yuva özellikleri

  • Çarpıcılar
  • Sabit Jackpot
  • Dağılım
  • Vahşi sembol
  • Ücretsiz döndürme
  • Genişleyen vahşi
  • Yeniden Sınırlar
  • Kumar özelliği
Temple of Medusa
RTP:
96.% 40
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Royal Unicorn
RTP:
96.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Odin’s Riches
RTP:
96.% 07
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
The Legend of Big Foot
RTP:
98.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Sylvan Spirits
RTP:
95.% 77
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Magician’s Secrets
RTP:
96.% 51
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Rich Wilde and the Shield of Athena
RTP:
96.% 25
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
The Hot Offer
RTP:
96.% 57
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Tropical Tiki
RTP:
96.% 43
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Christmas Carol Megaways
RTP:
96.% 48
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Playboy Fortunes
RTP:
96.% 24
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Mega Jackpot
RTP:
92.% 50
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta