A While On The Nile Slot Oyunu

Yazılım:
Nextgen
RTP:
95.% 60
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Bonusfunktion:
Evet
Maximaler Gewinn:
82.500 $.00
Thema:
Altın/Altın Para, Tropik Ada, Eski Mısır

Nil Online Yuvası İncelemesinde bir süre

Oyunun beş makarası var ve oldukça cömert sayıda bonus turu içeren toplam 50 maaş hattı sunuyor - daha sonra bu konuda daha fazlası. Sağlam bir bahis seçeneği yelpazesi olsa da, bu yuvadaki varyans oldukça yüksektir, bu nedenle risk almaktan hoşlanıyorsanız, bu ile başa çıkmak için eğlenceli olabilir. House Edge% 5 alanda olma eğilimindedir ve sunulan 1000-Coin ikramiyesi vardır. Mısır altın bir mesafe ile eve gitmeyi planlıyorsanız, oyun özelliklerine daha ayrıntılı bir bakış için aşağıda okumaya devam edin.

Nil yuvası kontrollerinde ve kurulum

Nil'de bir süre tüm mobil cihazlar ve işletim sistemleri ile tamamen uyumludur, böylece Android veya Apple ile cihazlarda birkaç dönüşün keyfini çıkarabilirsiniz . Aynı şey masaüstü bilgisayarlar için de geçerlidir - hem Windows hem de Apple işletim sistemlerinde oynayabilirsiniz.

Kurulum açısından, çevrimiçi yuvalarda yeni olsanız bile, oyunu anlamda çok fazla sorun yaşamamalısınız. Düzen gelenekseldir ve bu başlıkla evinizde hızlı bir şekilde hissetmeden önce yuvalar oynadıysanız. Daha önce oynamadıysanız önerilen ekranın sol alt kısmındaki Mavi Bilgi düğmesine tıklayarak tüm oyun bilgilerine ve ödeme tablosuna erişebilirsiniz. Bu şekilde tüm sembollere hızlı bir şekilde aşina olabilirsiniz, böylece bonuslar söz konusu olduğunda neye dikkat edeceğinizi biliyorsunuz.

Oldukça geleneksel bir oyun olsa da, Nil Online Slot'ta bir süre önce bahsetmeye değer birkaç öne çıkan özelliğe sahip. Bu tasarımın çoğu yuvası için oldukça cömert olan üç bonus özelliği vardır ve bu, bir firavun için uygun kazançları eve götürmenin daha fazla potansiyel yol olduğu anlamına gelir.

Nil oyun ve bonus özelliklerinde bir süre

Çoğu çevrimiçi yuvada olduğu gibi, her sembolün kendisine bağlı farklı bir değeri vardır. En az değerli semboller harfler ve sayılardır. İdeal olarak, Kleopatra'yı, taş tableti, firavun personelini veya Horus'un gözünü hedeflemek istiyorsunuz, çünkü bunlar oyundaki en değerli dört sembol. Wilds, firavun sembolü vahşi doğayı temsil eden iki, üç ve dördüncü makaralarda görünebilir.

Üç bonus modu aşağıdaki gibidir. Üç bokböceği alın ve bana tıklayın bonusunu tetikleyeceksin. Bu basit ve eğlencelidir, çünkü topu toplayana kadar mümkün olduğunca hızlı tıklamaya devam etmeniz gerektiğinden. Bu modun tek dezavantajı, etkinleştirmek zor olabilir.

İkincisi, bir dağılım ve ücretsiz spin modu etkinleştirebilirsiniz. Bu, üç mücevher sembolü ile eşleşerek yapılır. Sadece beş ücretsiz dönüş alırken, tetiklemek oldukça kolaydır. Bu mod aktif olsa da, rastgele ekstra vahşi kazanabilirsiniz, böylece iyi bir kazanç elde etmenize yardımcı olabilir. Ancak bu, aşağıda açıklanan üçüncü oyun moduna bağlıdır.

Daha önce NextGen'den birkaç başlık oynadıysanız, bu özelliğe ulaşmış olabilirsiniz. Superbet oyuncu tarafından tamamen kontrol edilebilir ve çarpanın vahşi için ne kadar yüksek olacağını seçmenizi sağlar. Çarpanlar x2, x4, x6, x8 ve x10. Sadece bir x10 çarpanı ayarlamak beyinsiz gibi görünse de, burada dikkatli olmanız gerekir. Çarpan arttıkça, minimum pay da artıyor. Bu, çarpan arttıkça riski artıracağınız anlamına gelir ve eğer dikkatli değilseniz, hızla cebinden çıkabilirsiniz.

Yuva özellikleri

  • Çarpıcılar
  • Dağılım
  • Vahşi sembol
  • Ücretsiz döndürme
  • Yığılmış vahşi
  • Rastgele vahşi
  • Çarpan vahşi
  • Yeniden Sınırlar
  • Kumar özelliği

Çözüm

Sonuçta, Nil'de bir süre aldatıcı bir başlık. Genel tasarım ve format ofsetten oldukça standart görünüyor ve yeni bir oyuncuysanız, kavramak için kolay bir yuva gibi görünüyor - bu yüzden QuickSharp'a başlayabilmelisiniz. Yeni oyuncuların SuperBet özelliğini nasıl kullandıklarına dikkat etmesi gerektiğini unutmayın, çünkü fonları hızlı bir şekilde boşaltabilir.

Basit görünümlü ama yüksek riskli bir oyunu seviyorsanız, bu sizin için yuva olabilir. Mısır temasına kızmadıysanız, Judge Dredd ve Book of Ra gibi benzer başlıklarda elinizi deneyin, çünkü bunlar da SuperBet'e sahiptir.

Hat Trick Hero
RTP:
96.% 23
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Space Wars 2 Powerpoints
RTP:
96.% 05
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Lost Island
RTP:
96.% 50
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Spirit of Adventure
RTP:
96.% 60
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
4 Reel Kings
RTP:
94.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Düşük
Guardians of the Deep
RTP:
96.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
The Hand of Midas
RTP:
96.% 54
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Wilhelm Tell
RTP:
97.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Golden Goals
RTP:
92.% 07
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Gonzo’s Gold
RTP:
96.% 11
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Plumbo
RTP:
96.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Pink Elephants 2
RTP:
96.% 13
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek