4 Seasons Slot Oyunu

Yazılım:
Betsoft
RTP:
95.% 30
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Bonusfunktion:
Evet
Maximaler Gewinn:
150.000 $.00
Thema:
Hayvanlar, fantezi, Asya

4 Mevsim Çevrimiçi Yuva İncelemesi

Uzun zamandır estetiğe adanmış bir üst düzey tedarikçi olarak bilinen Betsoft Gaming, 2016'ya, eski Çin mitolojisine, özellikle Zodyak'a dayanan bu beş makaralı, 30 ödeme hattı başlığının büyük bir şekilde yayınlanmasıyla başladı. 4 sezon Slot Game, büyüleyici animasyonlar, manzaralar ve karakterler dahil olmak üzere benzeri görülmemiş miktarda yüksek kaliteli 3D görüntülere sahiptir.

Yuva boyunca yer alan arka plan görüntüleri, geleneksel Çin manzaraları ve mimarisinin düşüncelerini çağırıyor, tüm oyuncuları antik Çin topraklarına çıkaran tüm oyuncuları çırpıyor. Ancak bu oyunun inanılmaz 3D görüntülerinin tüm bu üst düzey yuva için takdirinizi sınırlamasına izin vermeyin.

İnanılmaz estetiğin yanı sıra, 4 sezon, Tüm Betsoft ürünleri gibi, oyunculara sadece kazanma şansından zevk almakla kalmayacak bir mekan sağlar - bu durumda 30 - aynı zamanda görünüşte sınırsız bonuslar ve çarpanlar sağlar. Bu tür bir yuva oyunu, değerli her kategoride piyasadaki tüm en iyi slot başlıklarıyla rekabet eder; grafik ve sesten hızlı yükleme sürelerine, Betsoft ve 4 sezon yuva hepsine sahip.

Yaklaşık 4 mevsim çevrimiçi slot oyunu

Betsoft, bu yıldız yuvası teklifini mühendislik yaparken, geleneksel 5 makaralı tasarımla gitti, ancak 25-ödeme normundan sallandı, bu slot oyunlarının maaş çizgilerini 30'a çıkararak kazanmanın 5 yolunu ekledi.

Geleneksel olmayan 30 payline doğru olan bu hareket, Betsoft'un tüm oyuncularının para kazananları ya da en azından iyi bir zaman kazandılar; Ancak kazanmanın ekstra 5 yolu, tipik 25 ödeme hattı video yuvanızdan daha fazla para kazanan anlamına gelir. Oyunun tasarımı ve düzeninin yanı sıra, bu yuvanın arkasındaki yazılım ekibi, daha önce de belirtildiği gibi, grafik ve sesle ilgili her şeye girdi.

Unutulmaz oyun 4 sezon Yüksek kaliteli animasyonlar ve grafiklerin yanı sıra antik Çin'i anımsatan rahatlatıcı bir film müziği özellikleri. Ancak animasyonlu karakterler sadece gösteri için değil, bonusları ve çarpanları temsil eden oyuna yardımcı oluyorlar.

Özellikler, özel ürünler ve semboller

4 sezon Slot, kullanıcıya fayda sağlamak için tasarlanmış çok sayıda özel özellik ve bonus barındırıyor. Tüm Betsoft başlıkları gibi, bu yuva da bir 'önce kullanıcı' zihniyeti ile tasarlanmıştır, yani sadece görsel memnuniyet garanti değil, aynı zamanda oyundan da memnuniyettir.

Oyunculara ayrıca kişiselleştirilmiş bir deneyim sağlanmasını sağlamak için ayarlarını özelleştirme yeteneği de sunulur. Oyuncular film müziğini ve ses efektlerini açabilir/kapalı olarak açabilir ve diğer ayarların yanı sıra görüntülerin kalitesini düşükten med'e kadar ayarlayabilir.

Tedarikçinin dünya standartlarında slot oyunlarının cephaneliğine bu yeni 3D tabanlı ekleme, Betsoft'un göz alıcı grafiklere ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığını ortaya koyuyor. 3D tasarım öğesi anlamına gelir 4 sezon 3D Devrime katıldı, çünkü dünyanın dört bir yanındaki kumar operatörleri kumar ve ilerleyen teknolojileri entegre etmek için, bu durumda 3D Technologies.

Yuva özellikleri

  • Çarpıcılar
  • Dağılım
  • Vahşi sembol
  • Ücretsiz döndürme
  • İstiflenmiş semboller
  • Yeniden Sınırlar
  • Kumar özelliği
  • Geri çekilme
Crazy Mix
RTP:
96.% 35
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Spanish Eyes
RTP:
95.% 12
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Madame Destiny Megaways
RTP:
96.% 56
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Medusa II
RTP:
97.% 07
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Emerald King
RTP:
96.% 51
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Golden Hen
RTP:
97.% 22
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Düşük
Super Money Wheel
RTP:
93.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Hellcatraz
RTP:
96.% 46
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Tycoons
RTP:
95.% 16
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta
Emerald King Rainbow Road
RTP:
96.% 71
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Excalibur's Choice
RTP:
94.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Stoned Joker
RTP:
95.% 05
Jackpots:
Evet
Oynaklık:
Orta