3 Tiny Gods Slot Oyunu

Yazılım:
Microgaming
RTP:
96.% 40
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Bonusfunktion:
Evet
Maximaler Gewinn:
375.000 $.00
Thema:
Hayvanlar, Mücevherler, Eski Mısır

3 küçük tanrılar çevrimiçi slot incelemesi

Eski Mısır'da yer alan 3 küçük tanrı, serbest bırakılmasından bu yana dalgalar yapıyor, Microgaming'in öne çıkması için paketlenmiş özellikleri sayesinde.

5 makaradaki ve ödüllerdeki 30 Aktif PayLine özelliği, maksimum seviyesinde 50 olabilecek hissenin 5.000 katına kadar ulaşabilir.00 bahis.

Bahsettiğimiz gibi, 3 Tiny Gods Slot oyununda bir dizi ilginç ve heyecan verici özellik var, ancak ortalama 24 isabet sıklığı ile.%22, ödeme düzenliliği söz konusu olduğunda oyunun en cömert olmadığı söylenebilir.

Bununla birlikte, oyuncuların kazanan kombinasyonları vurmasına yardımcı olacak güçlü bir vahşi sembol de dahil olmak üzere bazı yenilikçi özelliklere sahiptir. Aynı zamanda yuvanın en büyük ödemelerinin bir parçası, 100 kat daha fazla, bu vahşi logoların ortaya çıktığını görmenin önemini gösteren satır başına kazık!

3 küçük tanrı çevrimiçi yuvası nasıl oynanır

Makaraları döndürmeden önce, oyuncular ödemeye sol alttaki menü aracılığıyla erişebilir. Burada, Firavun, Kraliçe, Horus, Anubis ve Bastet gibi ödeme hattı ve yüksek ücretli semboller hakkında tüm önemli bilgileri bulacaksınız.

Bu menü düğmesi ayrıca oyuncuların kazık miktarlarını ayarlamasına izin verir ve arkanıza yaslanıp aksiyonu izlemeyi tercih ederseniz, 100 otomatik artışa kadar ayarlayın.

Masaüstü bilgisayarlardan dizüstü bilgisayarlara ve cep telefonlarına tablolara kadar tüm cihazlar, oyunun düzeni ile uyumludur ve mikrogaming, bu çevrimiçi yuvayı oynamak için hangi platformun kullanıldığına bakılmaksızın hiçbir işlevsellik kaybolmamasını sağlamıştır. Bu, hem standart oyun hem de otomatik oyun gibi kontroller için geçerli ve payınızı ayarlıyor.

3 küçük tanrı özellikleri ve ücretsiz dönüşler

Ücretsiz spin bonuslar, makaraların üçlüsünde görünen bonus sembolleriyle elde edilebilir ve bu özellik Anubis'in gazabı olarak bilinir. 2 veya 3 makarayı gizemli ikonlara dönüştüren Horus'un Gizeminin Gizemi ve Bastet'in Hediyesi gibi diğer özellikler, oyunculara kazanan bir kombinasyona vurma şansı vermek için karıştırıldığı, aynı zamanda şovda ve oyunu heyecan verici tutuyor boyunca.

3 Tiny Gods Slot oyununundaki diğer ana özellik bir ikramiyeyi kepçe etme potansiyelidir. Temel oyundaki spinler sırasında, semboller bir yığın madeni para ile görünebilir. Bu paraları inmek, oyunların oyuncular için üç ikramiyesinden birini tetikleyebilir.

Yuva özellikleri

  • Çarpıcılar
  • Sabit Jackpot
  • Dağılım
  • Vahşi sembol
  • Ücretsiz döndürme
  • Rastgele vahşi
  • Yeniden Sınırlar
  • Kumar özelliği
  • Geri çekilme

3 küçük tanrı maksimum ödemeler, RTP ve oynaklık

3 Tiny Gods Online Yuvası için maksimum ödemeyi indirme şansına sahip olmak için bonus oyununda olmanız gerekir. Jackpot bonusu, oyundaki sembollerin yanında görünen paralar toplayarak vurulur ve daha fazlasına inerken, bu özelliğe katılma şansınız da yükselir. Oyuncunun hissesinin 5.000 katına kadar öder ve hisse 100 kat daha düşük değer fiyatı ve 15 kat daha düşük değer fiyatı vardır. Bu orta volatilite yuvasındaki RTP 96.% 40.

3 küçük tanrı yuvası inceleme sonucu

Eski Mısır teması iyi seyahat edilmiş olsa da, 3 Tiny Gods Slot oyunu, görseller söz konusu olduğunda piyasadaki en etkileyici girişimlerden biridir ve birçok oyuncunun gözünü yakalayacağından emin olabilirsiniz. Oyunun kendisi heyecan verici, 5.000x ikramiyeden büyük kazançlar, orta volatilite konusundaki endişeleri hafifleten. Bonus özellikleri ve anlaşılması kolay oyun, muhtemelen acemiler ve sezon profesyonelleri için çekici bir yuva haline getirecektir.

Microgaming'in son zamanlarda ulaştığına bir göz atmak için, Ölümsüz Glory Online Yuvası'na göz atın. Eski zamanlarda başka bir 5 makara yuvası olan Immortal Glory, maksimum 2.500.000 ödeme sunuyor.00!

Firebird Spirit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Better Wilds
RTP:
96.% 42
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Fishin’ Reels
RTP:
96.% 50
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Wild Wild Riches
RTP:
96.% 77
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Prosperity Twin
RTP:
96.% 28
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Rich Wilde and the Amulet of Dead
RTP:
96.% 29
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Assassin Moon
RTP:
96.% 08
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Golden Glyph 2
RTP:
96.% 09
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Dragon Spark
RTP:
96.% 31
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Lucky Bells
RTP:
96.00%
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Orta
Fishin’ BIGGER Pots Of Gold
RTP:
96.% 05
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek
Beasts of Fire
RTP:
96.% 24
Jackpots:
Numara
Oynaklık:
Yüksek